Erata: imaginile video prezentate de televiziunea rusa Ren TV ca fiind de la scufundarea navei-spion dateaza de fapt din 2013

de RH     HotNews.ro
Vineri, 28 aprilie 2017, 15:15 Actualitate | Esenţial

Erata: Imaginile video pe care televiziunea rusa Ren TV le-a prezentat ca fiind din momentul in care nava - spion ruseasca Liman se scufunda in Marea Neagra sunt mai vechi; ele dateaza din 2013, de la scufundarea altei nave. Retragem stirea initiala.























Jurnal din Israel

FOTOGALERIE Israel pe repede inainte: kit de informatii pentru o calatorie reusita

De la nord la sud, Israelul are putin peste 400 de kilometri, iar de la est la vest, putin peste 100. E printre putinele tari ale lumii in care, in aceeasi zi, poti face si baie in mare si ski la munte. E taramul miracolelor si al sperantelor, tara sfanta a pelerinilor, teritoriu complet liber si dezinhibat pentru hedonistii de pretutindeni. Ca vrei sa te regasesti spiritual sau ca vrei sa gasesti energia unor petreceri fantastice, mergi in Israel. O sa capeti ce cauti si, uneori, chiar mai mult decat atat.

9099 vizualizari

  • +6 (6 voturi)    
    Spy Ship scufundata de War Sheep (Vineri, 28 aprilie 2017, 15:29)

    Wanheda [utilizator]

    Oaia mioritica a batut bursucii de stepa, ai' mai faini.
  • +6 (6 voturi)    
    O mica razbunare pt. Rostok (Vineri, 28 aprilie 2017, 15:34)

    strelka [utilizator]

    Neshte "berbecutzi" i-au da la fund pe cioloveci, s-a intors roata..
  • +4 (4 voturi)    
    Romania-Rusia 1-0 (Vineri, 28 aprilie 2017, 15:44)

    cato [utilizator]

    Doar pentru cunoscatori:
    La Ovine, la Ovine, o mare victorie am obtinut :-P
  • +5 (5 voturi)    
    nava spion... (Vineri, 28 aprilie 2017, 15:48)

    KayT [utilizator]

    Pai ce sa zic, imi pare tare rau... pentru poluarea pe care au cauzat-o scufundandu-se :)

    Da' chiar, nu ar trebui amendati rusii pentru poluarea mediului?
  • +5 (5 voturi)    
    Tare (Vineri, 28 aprilie 2017, 15:54)

    Adriana_10 [utilizator]

    Tare stirea... oile romanesti au distrus o nava de spionaj ruseasca... :))) Oile romanesti nu au patit nimic, si-au continuat drumul... Nava ruseasca s-a scufundat ... Hahaha
  • +4 (4 voturi)    
    Erata - erata (Vineri, 28 aprilie 2017, 16:06)

    alibaba_zeul_meu [utilizator]

    Imaginile erau din 2013 cu nava - spion ruseasca Liman care se scufunda. Nava togoleza s-a izbit de fantoma acesteia in 2017. Si nu venea din Romania ci din Georgia. Si nu avea la bord oi ci capre.

    Go figure!
  • 0 (0 voturi)    
    deci oile au scufundat al 2-lea vas... aaa coaja (Vineri, 28 aprilie 2017, 16:58)

    mnicku [utilizator]

    la mai multe.....
  • 0 (0 voturi)    
    S-a scufundat ori nu o navă rusească? (Sâmbătă, 29 aprilie 2017, 20:57)

    MiocMarius [anonim]

    Știrea am găsit-o și pe New York Times
    https://www.nytimes.com/2017/04/27/world/europe/turkey-russian-ship-collision.html
    E adevărată ori ba?
    Hotnews declară fakenews întreaga știre ori numai ilustrarea ei cu video din 2013?