Klaus Iohannis pleaca pana sambata intr-o vizita privata in Spania

de G.S.     HotNews.ro
Luni, 17 aprilie 2017, 10:37 Actualitate | Esenţial

Klaus Iohannis, vizita privata in Regatul Spaniei
Foto: Facebook - Klaus Iohannis
Presedintele Klaus Iohannis efectueaza, de luni pana sambata, o vizita privata in Spania, potrivit unei informari a Administratiei Prezidentiale.

"Presedintele Romaniei, domnul Klaus Iohannis, se va afla in perioada 17-22 aprilie a.c. intr-o vizita privata in Regatul Spaniei", transmite Cotroceniul.

Klaus Iohannis si sotia sa au participat, sambata seara, la slujba de Inviere de la Biserica Romano-Catolica "Sfanta Treime" din Sibiu, seful statului urandu-le romanilor "Sarbatori fericite, bucurii si pace sufleteasca"


Citeste mai multe despre   























[P] Programul de granturi „Raiffeisen Comunitati” se apropie de incheierea perioadei de inscriere a propunerilor de proiect, data limita fiind luni, 31 iulie 2017.

Programul este organizat de Raiffeisen Bank si a ajuns la a saptea editie, fiind primul concurs online de proiecte de responsabilitate sociala derulat de o banca din Romania. Anul acesta, programul va sprijini financiar 10 proiecte de educatie non-formala, cu scopul de a aduce o contributie pozitiva in comunitatile in care Raiffeisen Bank este prezenta. Proiectele castigatoare vor primi granturi in valoare de 45.000 lei/proiect, echivalentul a aproximativ 10.000 de euro.

5495 vizualizari

  • -12 (32 voturi)    
    dupa atita pauza e binemeritata o fiesta lunga (Luni, 17 aprilie 2017, 10:47)

    mnicku [utilizator]

    ...
    • -6 (22 voturi)    
      palma de mallorca (Luni, 17 aprilie 2017, 12:53)

      zeita anticoruptiei [utilizator] i-a raspuns lui mnicku

      mai exact :))
      • -8 (22 voturi)    
        pina una alta ne da noua o palma (Luni, 17 aprilie 2017, 14:33)

        mnicku [utilizator] i-a raspuns lui zeita anticoruptiei

        un individ mai sters si mai dornic sa se distreze in timpul serviciului N-AM MAI VAZUT IN VIATA MEA .

        Un exemplu de lenes in forma continuata, cind deschide ochii il ia somnul
        • -1 (15 voturi)    
          daa, (Luni, 17 aprilie 2017, 16:23)

          Crist y [anonim] i-a raspuns lui mnicku

          asa se distreaza de tare ca-l depaseste pe base si la baut si la dansat tiganeste, si la injurat....plus amanta la palat! Pe ce lume traiesti?
          • -1 (7 voturi)    
            nu (Luni, 17 aprilie 2017, 20:22)

            baronul stanganbuch [utilizator] i-a raspuns lui Crist y

            in lumea ta de fraier, asta e sigur.
  • -11 (29 voturi)    
    Maiestate? (Luni, 17 aprilie 2017, 10:54)

    victor L [utilizator]

    dna Carmen :P
  • -7 (31 voturi)    
    xxxx (Luni, 17 aprilie 2017, 10:56)

    XXXXL [anonim]

    excursie... se poate organiza si prin sindicat...????
  • -5 (21 voturi)    
    diminuarea indemnizatiei de (Luni, 17 aprilie 2017, 13:56)

    fuck off! [utilizator]

    prasident, genereaza efecte perverse.
    un contract de 5 zile ptr, doua persoane, la cules de capsune prin spania, nu-i de refuzat, evident, pentru rotunjirea lunarului venit de prasident al Ro))))
  • +15 (29 voturi)    
    Concedi placut! (Luni, 17 aprilie 2017, 14:01)

    fdaniel [utilizator]

    si, pentru ante-postatori: dati like-uri la zeul vostru, Dragnea întâi dătătorul de lapte și miere (în găleti, bineînțeles) aici:

    http://www.hotnews.ro/stiri-esential-21713842-exclusiv-din-destinatie-exotica-intervenit-direct-liviu-dragnea-antena-3-pentru-stinge-incendiul-nationalizarii-pensiilor-pentru-explica-este-impozitul-gospodarii.htm
    • -8 (24 voturi)    
      ca tare mult sa obosit saracu, (Luni, 17 aprilie 2017, 14:34)

      mnicku [utilizator] i-a raspuns lui fdaniel

      ccccconcediu placut !!! si tara arde iar baba doarme
      • +10 (16 voturi)    
        tara arde (Luni, 17 aprilie 2017, 16:20)

        Crist y [anonim] i-a raspuns lui mnicku

        din cauza babelor care au votat dormind!
  • -8 (28 voturi)    
    merita (Luni, 17 aprilie 2017, 14:02)

    bobyrou [utilizator]

    bai chiar merita si el o vacanta. A muncit mult rau de tot in ultimii 3 ani. Sa stiti ca e greu sa nu faci nimic.
    • -5 (19 voturi)    
      :)))))))))) buna remarca " greu sa nu faci nimic" (Luni, 17 aprilie 2017, 14:35)

      mnicku [utilizator] i-a raspuns lui bobyrou

      .
    • -2 (18 voturi)    
      cum nu a facut nimic!!!!??? (Luni, 17 aprilie 2017, 14:52)

      exilatul [utilizator] i-a raspuns lui bobyrou

      dar medaliile si titlurile pe care le a acordat?...asta nu e ..."munca"?...
  • +14 (28 voturi)    
    Concediu placut Klaus! (Luni, 17 aprilie 2017, 14:23)

    BanateanulVesel [anonim]

    Johannis este cel mai democratic Presedinte din toate timpurile. Simpatizantii lui Dragnea, adica prostimea care promoveaza "noaptea ca hotii" sa-si puna pofta in cui,. NO CHANCE!
    • -9 (23 voturi)    
      ce ai (Luni, 17 aprilie 2017, 15:18)

      bobyrou [utilizator] i-a raspuns lui BanateanulVesel

      ce marfa ai luat frate? Zi-mi si mie ca vad ca e buna. Idolul tau nu a miscat un pai de 3 ani de cand este presedinte si tu il idolizezi.
      • +2 (18 voturi)    
        lasa ca a miscat (Luni, 17 aprilie 2017, 16:18)

        Crist y [anonim] i-a raspuns lui bobyrou

        drac.nea si ai lui si au facut un salt inapoi de 60 de ani! Bravos!
  • -5 (21 voturi)    
    Du-te Iohannis! De data asta rămâi acolo definitiv (Luni, 17 aprilie 2017, 16:53)

    HaralambieHarpalete [utilizator]

    Ești un președinte atât de irelevant încât nimeni nu-ți va simți lipsa.
    • +5 (17 voturi)    
      ! (Luni, 17 aprilie 2017, 18:24)

      tudorr [utilizator] i-a raspuns lui HaralambieHarpalete

      Poti sa mergi in Turcia la erdogan, sunt sigur ca te-ai simtit bine acolo, ti-ai pune poza conducatorului sumprem si in baie :)))
      • -6 (10 voturi)    
        Bag-o si p'aia ca e platit de Putin ! (Luni, 17 aprilie 2017, 20:53)

        newlook [utilizator] i-a raspuns lui tudorr

        Bag-o si p'aia ca e platit de Putin !
        • +8 (8 voturi)    
          ! (Luni, 17 aprilie 2017, 21:48)

          tudorr [utilizator] i-a raspuns lui newlook

          Cred ca e doar slab la minte...
  • -2 (18 voturi)    
    vrem poze! (Luni, 17 aprilie 2017, 17:46)

    dan_costea [utilizator]

    Asteptam poze cu Doamna Carmen: fusta scurta de adolescenta si papuci de plastic cu toc inalt.
    • +2 (18 voturi)    
      ! (Luni, 17 aprilie 2017, 18:25)

      tudorr [utilizator] i-a raspuns lui dan_costea

      Lasa bre ca daca n-o sa apara nimic interesant iti inventeaza televiziunile puscariasilor ceva frumos sa-ti spargi semintele in fata tv ului si sa-ti alimenteze prostia!
    • +3 (11 voturi)    
      Cât de mârlan poți să fii ..... (Luni, 17 aprilie 2017, 19:59)

      fdaniel [utilizator] i-a raspuns lui dan_costea

      Dar... mârlănia și neamul prost sunt la putere în România :(
      Dar, pe de altă parte, probabil ai fetișisme cu Gabi Firea, Olguța V și, dece nu, cu Sevil...
  • +7 (23 voturi)    
    va sta in gat Iohannis, (Luni, 17 aprilie 2017, 18:14)

    yellowdog [utilizator]

    ce v-ati mai activat...
  • +5 (13 voturi)    
    Asa judecam noi ? (Luni, 17 aprilie 2017, 19:08)

    burebista [utilizator]

    cand acest dracnea merge in Brazilia la cele ce danseaza din fund ,iar acel fost pm. ponta mergea aiurea prin china si minteaaaaaaa ca fac chinezi in Romania investiti de miliarde era ok ? apoi in Dubai cu ghita era ok pt acesti psdisti . De aceea suntem unde suntem ca si mas media sare indirect la manipularea poporului . STRI MAERE <STIRE MARE PLEACA JOHAN IN SPANIA O SAPTAMANA <MARE STIREEEEEee.
  • 0 (0 voturi)    
    orice roman (Miercuri, 19 aprilie 2017, 17:54)

    nicknolteanu [utilizator]

    merge pina in Spania , putini,foarte putini , in Brazilia