Sebastian Lazaroiu: Acum multi ani aflasem ca lui Ghita i se spunea "prostul SRI". Am inteles de ce

de RH     HotNews.ro
Vineri, 14 aprilie 2017, 10:35 Actualitate | Esenţial

"Acum multi ani aflasem ca lui Ghita i se spunea <<prostul SRI>>. N-am inteles niciodata de ce si, recunosc, nici n-am intrebat. Am zis ca intr-o zi se va revela de la sine porecla. A venit ziua", a scris fostul consilier prezidential Sebastian Lazaroiu pe Facebook. Reamintim ca Sebastian Ghita a fost prins in Serbia avand acte false de cetatean sloven. El era impreuna cu fratele sau.

Acum, Ghita este in custodia politiei din Belgrad, urmand sa se desfasoare procedurile de extradare, dar dupa ce autoritatile sarbe vor finaliza ancheta privind actele false folosite de fostul deputat, a declarat ministrul de interne, Carmen Dan.























11235 vizualizari

  • +7 (9 voturi)    
    frustrari (Vineri, 14 aprilie 2017, 10:43)

    mita sucila [utilizator]

    ..cu ce l o fi frustrat p asta? :)
    cand se musca ntre ei, e semn ca se ascund diverse pe acolo
    • +2 (10 voturi)    
      Nu e cazul. (Vineri, 14 aprilie 2017, 11:34)

      Rahan5 [utilizator] i-a raspuns lui mita sucila

      Lazaroiu , printr-un vechi obicei al multora din neamul din care se trage, nu e de mirare ca e primul care arunca cu noroi in Ghita, indata ce acesta este prins si fara aparare.
      • 0 (2 voturi)    
        Mi-am amintit. Lazaroiu seamana (Vineri, 14 aprilie 2017, 12:34)

        Rahan5 [utilizator] i-a raspuns lui Rahan5

        cu Tatulici la televiziune, cand a fost prins Nicu Ceausescu.
    • +1 (7 voturi)    
      Postarea agramata e semnatura sigura (Vineri, 14 aprilie 2017, 11:39)

      Bogdan_100 [utilizator] i-a raspuns lui mita sucila

      de postac psd :-)))
    • +2 (6 voturi)    
      Lazaroiu este ala cu Alba ca zapada.... (Vineri, 14 aprilie 2017, 12:19)

      Frank777 [utilizator] i-a raspuns lui mita sucila

      un ratat....l-a folosit Basescu si l-a abandonat ca pe o carpa.Ca asa e Basescu.Sceneta cu Ghita este doar ca sa nu se faca ca il mai cauta .... o sa se ajunga ca l-au gasit dar nu il dau sarbii ca trebuie sa il pedepseasca ei mai intai cu arest la cafenea si obligat la seri folclorice sarbesti cu prietenii...
    • +3 (5 voturi)    
      Nu (Vineri, 14 aprilie 2017, 15:09)

      1anonim [utilizator] i-a raspuns lui mita sucila

      Nu e frustrare, e adevarul pur: "prostul SRI"umbla cu un pasaport expirat pe care l-au suspectat politistii sarbi, si cand s-au uitat mai atent au vazut ca e fals!!
      deci prost prost..
  • +3 (3 voturi)    
    Fratelo lui phonta si shova (Vineri, 14 aprilie 2017, 12:27)

    Locke Lamora [utilizator]

    Jale ce sri are Romania