VIDEO Miting pro-PSD la Iasi cu 20 de participanti. Principala revendicare: "PSD nu e ciuma rosie!"

de RH     HotNews.ro
Marţi, 7 februarie 2017, 15:06 Actualitate | Esenţial

Miting PSD la Iasi
Foto: Ziarul de Iasi
Circa 20 de persoane, in frunte cu primarul din comuna Schitu Duca, au manifestat marti la Iasi in sustinerea PSD. Mitingul a avut loc in fata Prefecturii, iar principalul slogan a fost "PSD nu e ciuma rosie¬, potrivit Ziarul de Iasi.

Imagini de la miting:



Citeste mai multe pe Ziarul de Iasi
























Material sustinut de Superbrands

Recomandari de vara de la librarii Humanitas

Librariile Humanitas au aparut ca entitate juridica in anul 1993, insa primele doua librarii au fost deschise sub egida Editurii Humanitas inca din 1991. Cu peste 25 de ani in piata de distributie si vanzare de carte din Romania, compania isi propune sa ramana in continuare lantul de librarii cu cea mai mare pondere de carte din Romania, acordand editurilor nationale si locale, dar si autorilor romani, sansa de a ajunge la public.

10548 vizualizari

  • +13 (13 voturi)    
    deci cum? (Marţi, 7 februarie 2017, 15:18)

    Tze [utilizator]

    "Pesedee, puie ciuma rosie!" sau?
    • +9 (9 voturi)    
      Ce gagauti! (Marţi, 7 februarie 2017, 15:24)

      JestersTear [utilizator] i-a raspuns lui Tze

      Puteau sa-l strige si pe Dragnea in franceza de pilda:
      "Unde-i Dragnea, unde-i Dragnea? Hei! Hei!"
      :-)
  • +24 (24 voturi)    
    N-am inteles un lucru... (Marţi, 7 februarie 2017, 15:18)

    Io1234 [utilizator]

    1. Cotroceni - 4.000
    2. Iasi - 50
    3. Ploiesti - 0

    ...unde-i milionu'...???
    • +19 (19 voturi)    
      unde? (Marţi, 7 februarie 2017, 15:22)

      mihai.mihaita [utilizator] i-a raspuns lui Io1234

      in buzunar :D despre milionul din buzunar vorbea dragnea
    • +13 (13 voturi)    
      stail inistit (Marţi, 7 februarie 2017, 15:22)

      liviu_ [utilizator] i-a raspuns lui Io1234

      daca ii numara ghitza tv sunt deja 2 milioane
    • +9 (9 voturi)    
      calcul simplu (Marţi, 7 februarie 2017, 15:23)

      Ochii_pe_voi [utilizator] i-a raspuns lui Io1234

      Comuna Schitu Duca are peste 4000 de locuitori au venit la demonstratia „de sustinere” cca 20. QED
    • +16 (16 voturi)    
      nu intelegeti nimic (Marţi, 7 februarie 2017, 15:43)

      Dan_Nemes [utilizator] i-a raspuns lui Io1234

      Nu e vorba de un milion de persoane!!!
      E vorba de un milion de persoana!!!
    • +3 (3 voturi)    
      /// (Marţi, 7 februarie 2017, 16:17)

      hmara [utilizator] i-a raspuns lui Io1234

      Se refereau la un million inainte de denominare.
    • +1 (1 vot)    
      s-a denominat. (Marţi, 7 februarie 2017, 18:41)

      kkciosuldelahamangia [utilizator] i-a raspuns lui Io1234

      .
  • +10 (10 voturi)    
    Parerea mea (Marţi, 7 februarie 2017, 15:21)

    aladdin [utilizator]

    e ca astia s-au dus la caterinca.
  • +5 (5 voturi)    
    Eu as fi de acord (Marţi, 7 februarie 2017, 15:21)

    aniod [utilizator]

    cu principala revendicare. Pot merge acasa.
  • +11 (11 voturi)    
    Asteptam acum si un miting care sa contrazica (Marţi, 7 februarie 2017, 15:33)

    Susufler0 [utilizator]

    lozinca "JOS CORUPTIA" !

    PS. Si ca bonus si lozinca "ALIFIE, NU AMNISTIE"!
  • +9 (9 voturi)    
    ... (Marţi, 7 februarie 2017, 15:40)

    Andrei_Bucuresti [anonim]

    Ba este Ciuma rosie.
  • +3 (3 voturi)    
    sustinatorii sa dea la o parte (Marţi, 7 februarie 2017, 18:44)

    kkciosuldelahamangia [utilizator]

    rahatul cu cei trei trandafiri de deasupra, dedesubt vor gasi secera si ciocanul.