VIDEO Miting pro-PSD la Iasi cu 20 de participanti. Principala revendicare: "PSD nu e ciuma rosie!"

de RH     HotNews.ro
Marţi, 7 februarie 2017, 15:06 Actualitate | Esenţial

Miting PSD la Iasi
Foto: Ziarul de Iasi
Circa 20 de persoane, in frunte cu primarul din comuna Schitu Duca, au manifestat marti la Iasi in sustinerea PSD. Mitingul a avut loc in fata Prefecturii, iar principalul slogan a fost "PSD nu e ciuma rosie¬, potrivit Ziarul de Iasi.

Imagini de la miting:



Citeste mai multe pe Ziarul de Iasi























10517 vizualizari

  • +13 (13 voturi)    
    deci cum? (Marţi, 7 februarie 2017, 15:18)

    Tze [utilizator]

    "Pesedee, puie ciuma rosie!" sau?
    • +9 (9 voturi)    
      Ce gagauti! (Marţi, 7 februarie 2017, 15:24)

      JestersTear [utilizator] i-a raspuns lui Tze

      Puteau sa-l strige si pe Dragnea in franceza de pilda:
      "Unde-i Dragnea, unde-i Dragnea? Hei! Hei!"
      :-)
  • +24 (24 voturi)    
    N-am inteles un lucru... (Marţi, 7 februarie 2017, 15:18)

    Io1234 [utilizator]

    1. Cotroceni - 4.000
    2. Iasi - 50
    3. Ploiesti - 0

    ...unde-i milionu'...???
    • +19 (19 voturi)    
      unde? (Marţi, 7 februarie 2017, 15:22)

      mihai.mihaita [utilizator] i-a raspuns lui Io1234

      in buzunar :D despre milionul din buzunar vorbea dragnea
    • +13 (13 voturi)    
      stail inistit (Marţi, 7 februarie 2017, 15:22)

      liviu_ [utilizator] i-a raspuns lui Io1234

      daca ii numara ghitza tv sunt deja 2 milioane
    • +9 (9 voturi)    
      calcul simplu (Marţi, 7 februarie 2017, 15:23)

      Ochii_pe_voi [utilizator] i-a raspuns lui Io1234

      Comuna Schitu Duca are peste 4000 de locuitori au venit la demonstratia „de sustinere” cca 20. QED
    • +16 (16 voturi)    
      nu intelegeti nimic (Marţi, 7 februarie 2017, 15:43)

      Dan_Nemes [utilizator] i-a raspuns lui Io1234

      Nu e vorba de un milion de persoane!!!
      E vorba de un milion de persoana!!!
    • +3 (3 voturi)    
      /// (Marţi, 7 februarie 2017, 16:17)

      hmara [utilizator] i-a raspuns lui Io1234

      Se refereau la un million inainte de denominare.
    • +1 (1 vot)    
      s-a denominat. (Marţi, 7 februarie 2017, 18:41)

      kkciosuldelahamangia [utilizator] i-a raspuns lui Io1234

      .
  • +10 (10 voturi)    
    Parerea mea (Marţi, 7 februarie 2017, 15:21)

    aladdin [utilizator]

    e ca astia s-au dus la caterinca.
  • +5 (5 voturi)    
    Eu as fi de acord (Marţi, 7 februarie 2017, 15:21)

    aniod [utilizator]

    cu principala revendicare. Pot merge acasa.
  • +11 (11 voturi)    
    Asteptam acum si un miting care sa contrazica (Marţi, 7 februarie 2017, 15:33)

    Susufler0 [utilizator]

    lozinca "JOS CORUPTIA" !

    PS. Si ca bonus si lozinca "ALIFIE, NU AMNISTIE"!
  • +9 (9 voturi)    
    ... (Marţi, 7 februarie 2017, 15:40)

    Andrei_Bucuresti [anonim]

    Ba este Ciuma rosie.
  • +3 (3 voturi)    
    sustinatorii sa dea la o parte (Marţi, 7 februarie 2017, 18:44)

    kkciosuldelahamangia [utilizator]

    rahatul cu cei trei trandafiri de deasupra, dedesubt vor gasi secera si ciocanul.