VIDEO Moment memorabil in Piata Victoriei: toti protestatarii au aprins lanternele telefoanelor

de Ionut Baias     HotNews.ro
Duminică, 5 februarie 2017, 21:04 Actualitate | Esenţial

Moment superb in Piata Victorie la ora 21, cand toti protestatarii au aprins lanternele de la telefoanele mobile.



Video Stirile TVR:



Video Ciprian Muntele:





















Jurnal din Israel

FOTOGALERIE Israel pe repede inainte: kit de informatii pentru o calatorie reusita

De la nord la sud, Israelul are putin peste 400 de kilometri, iar de la est la vest, putin peste 100. E printre putinele tari ale lumii in care, in aceeasi zi, poti face si baie in mare si ski la munte. E taramul miracolelor si al sperantelor, tara sfanta a pelerinilor, teritoriu complet liber si dezinhibat pentru hedonistii de pretutindeni. Ca vrei sa te regasesti spiritual sau ca vrei sa gasesti energia unor petreceri fantastice, mergi in Israel. O sa capeti ce cauti si, uneori, chiar mai mult decat atat.

14671 vizualizari

  • +15 (19 voturi)    
    Poate asa se lumineaza Romania... ! (Duminică, 5 februarie 2017, 21:11)

    Ritzi Pitzi [utilizator]

    Adormitii vremurilor trecute, treziti-va !

    Ne fura de 27 de ani si-i lasati sa o faca in speranta ca va pica si voua ceva...

    Ajunge !
  • +11 (13 voturi)    
    colectiv (Duminică, 5 februarie 2017, 21:11)

    JaxSoaSoa [anonim]

    lasati ma sa ma gandesc ca acest moment a fost pt sufletele unor copii ce au murit nevinovati in Colectiv...
    • -4 (8 voturi)    
      si 1907...sa nu uitam (Luni, 6 februarie 2017, 0:27)

      Coco Whistle [utilizator] i-a raspuns lui JaxSoaSoa

      a fost un macel atunci.
  • -24 (28 voturi)    
    Demonstrație (Duminică, 5 februarie 2017, 21:31)

    NaftuliVasile1 [anonim]

    Au fost cumva demonstrații și la Cotroceni? Deja ROMÂNIA este divizată între cei ce votează (nedemocrații) și cei ce „votează” în stradă, „democrații”.
    • +6 (8 voturi)    
      Ăștia la Partid... (Duminică, 5 februarie 2017, 23:36)

      slashroot [utilizator] i-a raspuns lui NaftuliVasile1

      ...nu v-au învățat să fiți mai creativi cu username-urile? Ăsta pute de la o poștă a troll.
    • +5 (7 voturi)    
      Vreau sa traiesc mai mult, vreau sa nu mai stranut (Luni, 6 februarie 2017, 0:47)

      Klaus_Voievod [utilizator] i-a raspuns lui NaftuliVasile1

      Da, la Cotroceni a avut loc un nou episod din campania "Farmacia inimii, Catena..."
    • +4 (4 voturi)    
      Da (Luni, 6 februarie 2017, 2:22)

      europeanul2 [utilizator] i-a raspuns lui NaftuliVasile1

      Au fost si la Cotroceni...cu indulgenta 1000. E groasa treaba!
  • -11 (15 voturi)    
    supeeerb... (Duminică, 5 februarie 2017, 23:44)

    Gustav666 [utilizator]

    Sezatoarea s-a terminat cu luminite.
    Inainte se foloseau brichete.
    Ce-i asa de memorabil, frate?
    • +5 (7 voturi)    
      Poate (Luni, 6 februarie 2017, 1:15)

      DrN [utilizator] i-a raspuns lui Gustav666

      Pentru ca piata asa luminata are forma ROMANIEI. Ce parere ai?
    • +4 (6 voturi)    
      ... (Luni, 6 februarie 2017, 2:23)

      europeanul2 [utilizator] i-a raspuns lui Gustav666

      Baietica, s-a stins lumina! Fa nani!
  • 0 (2 voturi)    
    Romania (Luni, 6 februarie 2017, 11:03)

    AnaCasapu [anonim]

    Asta este Romania romanilor!
    Acestia sunt romanii mei!
    Doamne ajuta!