HotNews.ro va ureaza un An Nou fericit!

de Redactia     HotNews.ro
Sâmbătă, 31 decembrie 2016, 22:05 Actualitate | Esenţial



Citeste mai multe despre   






















Jurnal din Israel

FOTOGALERIE Israel pe repede inainte: kit de informatii pentru o calatorie reusita

De la nord la sud, Israelul are putin peste 400 de kilometri, iar de la est la vest, putin peste 100. E printre putinele tari ale lumii in care, in aceeasi zi, poti face si baie in mare si ski la munte. E taramul miracolelor si al sperantelor, tara sfanta a pelerinilor, teritoriu complet liber si dezinhibat pentru hedonistii de pretutindeni. Ca vrei sa te regasesti spiritual sau ca vrei sa gasesti energia unor petreceri fantastice, mergi in Israel. O sa capeti ce cauti si, uneori, chiar mai mult decat atat.

704 vizualizari

  • +15 (17 voturi)    
    An Nou Fericit redactiei Hotnews! (Sâmbătă, 31 decembrie 2016, 22:14)

    ipolitic [utilizator]

    Voi bea un pahar de sampanie si in sanatatea voastra, Poate doua. Na fie, trei....
  • +14 (14 voturi)    
    Si voua (Sâmbătă, 31 decembrie 2016, 22:33)

    ionilici89 [utilizator]

    Un an bun si voua. Una din singurele 5 surse de informare din tara asta sunteti, in ce hal s-a ajuns. Multumim si psd-ului care ne-a alungat din tara si incapacitatii romanului de a se "rascula" dupa 50-60 de chin comunist si post-comunist astfel incat tot la nationalismul izolationist a la Ceausescu recurgem. Ce ne mai ramane? 2019. Sa vedem cum va incerca cancerul rosu sa isi impuna omul.
  • +11 (13 voturi)    
    La Multi Ani ! (Sâmbătă, 31 decembrie 2016, 22:39)

    un domn [utilizator]

    Hotnews !
  • +12 (16 voturi)    
    Multumim,la multi ani si voua din redactie (Sâmbătă, 31 decembrie 2016, 22:56)

    xrogo [utilizator]

    precum si postacilor prezenti mai mult sau mai putin pe acest site!
  • +11 (13 voturi)    
    Multi ani! (Duminică, 1 ianuarie 2017, 0:33)

    Soljenitin [utilizator]

    La multi ani!
    Mazeto, hai incoa sa te pup! :D
  • +10 (12 voturi)    
    Hotnews (Duminică, 1 ianuarie 2017, 0:47)

    KostasP [utilizator]

    Va doresc La Multi Ani si Un An Nou mai bun!
  • +8 (10 voturi)    
    La Multi Ani! (Duminică, 1 ianuarie 2017, 1:11)

    Daniels22026 [utilizator]

    Fie ca 2017 sa va aduca rating maxim, sanatate si succesul suprem in jurnalistica! Fie sa invingeti propaganda!

    La Multi Ani HotNews!
  • +9 (11 voturi)    
    La Multi Ani ! (Duminică, 1 ianuarie 2017, 3:11)

    natbl73 [utilizator]

    ca tare am senzatia ca mare nevoie vom avea (mai ales de-acum inaine) de voi !
  • +10 (12 voturi)    
    La multi ani HotNews ! (Duminică, 1 ianuarie 2017, 4:22)

    Susufler0 [utilizator]

    La multi ani, sanatate, fericire si belsug, tuturor : redactori, cititori, comentatori !

    PS. Sa ma ierte ii rog pe cei pe care i-am nedreptatit in comentariile mele. N-am facut-o cu rautate !
    Hai noroc si sanatate !
  • +3 (3 voturi)    
    Wind beneath my wings (Duminică, 1 ianuarie 2017, 8:48)

    Srah. [utilizator]

    https://youtu.be/xPJeD6DvQ94

    Mulți Ani și ani HotNew♡s !
  • +4 (4 voturi)    
    La multi ani! (Duminică, 1 ianuarie 2017, 9:51)

    Francisc 1 [utilizator]

    sper sa rezistati presiunilor PSD in 2017!
  • -9 (9 voturi)    
    In 2017 (Duminică, 1 ianuarie 2017, 9:56)

    Petre Cusuru zis si Barba Trista [utilizator]

    Sa speram ca va veni sfarsitul lumii.
  • +7 (7 voturi)    
    La Multi Ani ! (Duminică, 1 ianuarie 2017, 10:48)

    mnicku [anonim]

    mai beau un pahar de sampanie si pt voi .

    Sa va aduca noul An , multa cerneala la tastatura
  • +8 (8 voturi)    
    LA MULTI ANI ! (Duminică, 1 ianuarie 2017, 11:19)

    TRABI [anonim]

    La multi ani cu sanatate ! pentru toti cei care lucreza la publicatia HotNews . De asemenea , La multi ani ! tuturor celor care fac postari si comentarii pe aceste pagini .
  • +3 (3 voturi)    
    La multi ani, HotNews! (Duminică, 1 ianuarie 2017, 13:28)

    valll [utilizator]

    Sa aveti un an 2017 plin de realuzari si multi ani buni de acum inainte!
    Tuturor celor care contribuie ca HotNews sa fie atat de bun, le multumesc si le urez in 2017 multa sanatate si fericire, impreuna cu cei dragi lor!
  • +4 (4 voturi)    
    La multi ani ! (Duminică, 1 ianuarie 2017, 14:00)

    keiser_soze [utilizator]

    Va multumesc pentru toate eforturile voastre, sinteti o echipa extraordinara !
  • +4 (4 voturi)    
    Un an nou prosper! (Duminică, 1 ianuarie 2017, 15:51)

    marameda [utilizator]

    La cat mai multi ani de jurnalism onest! Din pacate ati ramas printre foarte putinele surse de informare echilibrate, in ultima perioada.
  • +3 (3 voturi)    
    La multi ani ! (Duminică, 1 ianuarie 2017, 15:54)

    motanul_gri [utilizator]

    Multi ani cu bine redactiei Hotnews si cititorilor !
  • +3 (3 voturi)    
    Multumesc! (Duminică, 1 ianuarie 2017, 16:54)

    MPopa [utilizator]

    Sunteti pentru mine prima sursa de informare. Multumesc pentru ca reusiti sa rezistati in peisajul asa-zisei mass-media romane. La multi ani!
  • 0 (0 voturi)    
    Mesajul de Anul Nou (Duminică, 1 ianuarie 2017, 20:48)

    Nyk1 [utilizator]

    https://www.youtube.com/watch?v=2FzqMOKm2bA
  • 0 (0 voturi)