Gluma de 1 martie de la SRI: Poza cu ghiocei, cu textul "Nu mai sunt acoperiti"

de Alina Neagu     HotNews.ro
Marţi, 1 martie 2016, 9:28 Actualitate | Esenţial

1 Martie la SRI
Foto: Facebook.com
Serviciul Roman de Informatii a postat, marti, pe pagina de Facebook, o fotografie cu ghiocei, simbolul venirii primaverii, si mesajul "Nu mai sunt acoperiti".












Citeste pe Stirile ProTV

VIDEO Expozitie la Muzeul National de Istorie: obiecte vechi de sute de ani au fost replicate cu ajutorul capacelor de plastic

Mii de capace de plastic care in mod normal ajung la gunoi au fost transformate in exponate la Muzeul National de Istorie. Dupa topire, prin intermediul tehnologiei 3D, plasticul a copiat piese vechi de mii de ani.
10187 vizualizari
  • +1 (5 voturi)    
    :-))) (Marţi, 1 martie 2016, 9:45)

    Dedalus [utilizator]

    :-))))
  • +5 (11 voturi)    
    da ! (Marţi, 1 martie 2016, 10:06)

    Lucian RomulusConstantin [anonim]

    dar cei din justitie si de peste tot, ca securitatea este omniprezenta, nu sunt descoperiti, nu? bravo baieti ! eu zic sa mai rariti putin ca nu mai avem aer de respirat !
  • +13 (13 voturi)    
    SERIOS ? (Marţi, 1 martie 2016, 10:25)

    Susufler0 [utilizator]

    Dar Viorel(ele) ?
  • +7 (9 voturi)    
    Nu mai sunt acoperiti (Marţi, 1 martie 2016, 10:27)

    CititorulComentator [utilizator]

    Ci deghizati :)))
  • +4 (6 voturi)    
    De ce se foloseste pluralul? (Marţi, 1 martie 2016, 10:35)

    marian_ulise [utilizator]

    Pana acum doar Turcescu s-a descoperit, restul??
  • +4 (4 voturi)    
    ? (Marţi, 1 martie 2016, 10:51)

    karula [utilizator]

    Natia asta...
    Doar ce i in pozitia ghiocel nu mai sunt acoperiti? Sau nu mai au acoperire?
  • +2 (2 voturi)    
    Lupu' isi schimba parul ... (Marţi, 1 martie 2016, 11:53)

    SpiruHaret [utilizator]

    Nu mai sunteti acoperiti da' tot in pozitia ghiocelului stati !
  • +2 (2 voturi)    
    glume de autobaza! (Marţi, 1 martie 2016, 13:14)

    Roman_Cetatean [utilizator]

    cu totii stim ca serviciile nu au cum sa nu aiba si ofiteri acoperiti oriunde. si vedem asta si dupa cum unii rezista in pozitii inalte indiferent de cum se schimba conducerea.
    Si asta nu ar fi o pb, dar dupa cum vedem ca se intampla in (cac)Academia lui Oprea si la ANI, colcaie pe acolo cu plagiatori, personaje dubioase si compromise si tare imi e ca si in restul serviciilor sunt cam la fel- va dati seama ca pt astia "enteresu' national" inseamna altceva decat credem noi.
    Baiu e ca sunt si sub secretul de serviciu si juramint, nu pot nici macar sa spuna daca si ce au facut la ordinul sefilor, in folosul cui...he he...
    Nu e rau ca SRI a ajutat DNA, dar din anumite pcte de vedere poate ca DNA ar trebui sa poata intra si in SRI, devreme ce, din pacate, Comisia de control SRI a Parlamentului e impotenta.
    Sau asta s-a vrut, pana la urma?!
    Pe mine ma sperie idea de "servicii" care nu sunt controlul real al nimanui!