Hillary Clinton promite ca va "lamuri definitiv" problema OZN-urilor si ca va trimite un grup operativ in Aria 51

de G.S.     HotNews.ro
Luni, 4 ianuarie 2016, 17:26 Actualitate | Esenţial

OZN
Foto: MorgueFile.com
Hillary Clinton a promis ca va “lamuri” problema OZN-urilor daca va deveni urmatorul presedinte al Statelor Unite, iar candidatul democrat crede ca s-ar putea deja sa fi fost vizitati de extraterestri, scrie The Mirror.  

Raspunzand unei intrebari privind OZN-urile a unui jurnalist ea ar ar fi spus: “Da, am sa lamuresc definitiv problema”.  

Clinton, care ar putea deveni prima femeie-presedinte de la Casa Alba in noiembrie, a spus si ca va trimite un grup operativ in Aria 51 - o baza secreta din Nevada, unde cei ce cred in OZN-uri considera ca se studiaza tehnologiile extraterestre.  

Anterior, John Podesta, seful campaniei lui Hillary Clinton, a solicitat publicarea tuturor documentelor privind OZN-urile deoarece “poporul american poate face fata adevarului”.


Citeste mai multe despre   











[P] JYSK Romania plateste 15 lei / zi pentru tichetele de masa ale angajatilor sai

JYSK Romania, parte a grupului scandinav JYSK Nordic, unul dintre cei mai mari retaileri de mobilier si decoratiuni interioare din Europa, a majorat, incepand cu data de 1 decembrie 2016, valoarea tichetelor de masa acordate angajatilor sai. Astfel, valoarea nominala a unui tichet de masa a ajuns la 15 lei, suma maxima prevazuta de lege.
7781 vizualizari
  • +4 (16 voturi)    
    castiga cu OZN-uri :)):)) (Luni, 4 ianuarie 2016, 17:35)

    neurino [utilizator]

    Hai mai tati, ce naiba, s-au epuizat toate subiectele si or mai ramas oZN-urile? :))
    Maine poimaine, o aud pe madam Clinton c-o voteaza martienii.
    ce imi este trump, Carson sau Clinton..
    • +2 (8 voturi)    
      normal ! (Luni, 4 ianuarie 2016, 18:55)

      CRMS [utilizator] i-a raspuns lui neurino

      Obama le-a rezolvat mai pe toate, lui Clinton i-a mai ramas sa rezolve cu OZN-urile ! LOL
  • +7 (15 voturi)    
    Super tare (Luni, 4 ianuarie 2016, 17:36)

    V. Veroiu [utilizator]

    Asa da criteriu ca sa fii ales. Ce mai, m-am scos: voi candida si eu si voi promite ca rezolv misterul Triunghiului Bermudelor Ude.
  • +6 (6 voturi)    
    lol (Luni, 4 ianuarie 2016, 17:37)

    Adrian_1234 [utilizator]

    Deci logic, daca acolo chiar sunt chestii atat de secrete credeti ca aia vor sta linistiti asteptand-o pe doamna Clinton ?
    Eu zic ca se rezolva pe parcurs ...
  • +1 (3 voturi)    
    Demers complet inutil (Luni, 4 ianuarie 2016, 18:07)

    sile [anonim]

    Nu vad ce ar putea sa spuna ancheta sa-i convinga pe cei care sunt convinsi ca a existat contact cu extraterestii ca nu a fost asa. Sau invers.

    Pe de alta parte, mi se pare tragic ca SUA sa trebuie sa aleaga intre Trump si Clinton.
  • -10 (12 voturi)    
    ... (Luni, 4 ianuarie 2016, 18:33)

    Anonimi [anonim]

    Extraterestrii nu exista si au fost inventati pentru a putea prelua controlul total al maselor indoctrinate odata cu invazaia hologramica a acestor fiinte create artificial. In plus nu exista viata mai mult de 4000 km altitutine deoarece acolo se opreste Inchisoarea Pamant, centura Van Allen aka Firmamentul.
    Minciuni si iar minciuni in fiecare zi din viata maselor spalate pe creier!!!
    Wake-up!
    • +6 (6 voturi)    
      esti dus coane (Luni, 4 ianuarie 2016, 19:59)

      AliKimiku [utilizator] i-a raspuns lui Anonimi

      pe bune, mergi la un psihiatru si lasa-ne.
  • -4 (4 voturi)    
    cool (Luni, 4 ianuarie 2016, 18:50)

    anonimicus [utilizator]

    Maine-poimaine doamna va pune Primul Ordin pe lista dusmanilor, alaturi de Coreea de Nord si Statul Islamic.
  • -2 (6 voturi)    
    mai bine, (Luni, 4 ianuarie 2016, 18:52)

    bil [anonim]

    ar dezlega misteul petei de pe fustita Monikai Lewinski.
    A fost, sau nu a fost ... sperjur ?
  • 0 (0 voturi)    
    Vrea sa spuna ca Trump vine din Spatiul Cosmic (Luni, 4 ianuarie 2016, 20:15)

    Romania, tara pomanagiilor [utilizator]

    si a fost dus la Area 51 cand s-a prabusit cu nava spatiala.

    Stiam eu ca e ceva cu peruca aia...
  • 0 (0 voturi)    
    Si eu candidez! (Marţi, 5 ianuarie 2016, 13:27)

    vivi [anonim]

    Promit ca fac o comisie parlamentara din toti parlamentarii pentru studierea Triunghiului Bermudelor!

    .....care se mai întoarce.... o spune el ceva....
  • 0 (0 voturi)    
    bai da' prosti is americanii astia (Marţi, 5 ianuarie 2016, 16:00)

    natbl73 [utilizator]

    La noi tre' sa dai o galeata, un ulei, niste cizme sa te voteze norodul, da' pe aia ii faci cu basme... incredibil