Mihail Balasescu, fost secretar general adjunct al PNL, a fost gasit mort intr-o locuinta din Ilfov. Principala ipoteza este crima

de Alina Neagu     HotNews.ro
Vineri, 4 septembrie 2015, 21:49 Actualitate | Esenţial

Mihail Balasescu, fost secretar general adjunct al PNL, a fost gasit mort, vineri seara, intr-o locuinta din judetul Ilfov, anunta Mediafax, citand surse judiciare. Principala ipoteza este crima, iar politistii cauta o ruda a uneia dintre fostele sotii ale barbatului, ruda considerata principalul suspect. Barbatul a fost gasit mort si acoperit cu o patura intr-o locuinta ce apartine respectivei rude a fostei sotii.

Din primele informatii, moartea fostului secretar adjunct al PNL a fost violenta si se ia in calcul ipoteza crimei.

Mihail Balasescu a fost secretar general adjunct al PNL in perioada in care Crin Antonescu a fost presedintele partidului.










9966 vizualizari
  • -4 (20 voturi)    
    cu cat se duc toti din borfasia numita politica e bine. (Sâmbătă, 5 septembrie 2015, 0:23)

    ouyang [utilizator]

    niciun regret.
    • -1 (5 voturi)    
      cap sec !!! (Sâmbătă, 5 septembrie 2015, 11:18)

      AnderT [utilizator] i-a raspuns lui ouyang

      una e politica alta e viata, la tine poate nu face diferenta din cauza stangaciei cu care ai luptat pentru idealurile unui popor mai bun !!!
      • +1 (1 vot)    
        Ciob (Sâmbătă, 5 septembrie 2015, 15:15)

        Valentin9999 [anonim] i-a raspuns lui AnderT

        "una e politica alta e viata" daca asta crezi, atunci esti la fel de deconectat de realitate ca si el.

        Citeste postul lui hohoho pentru inceput.
        • 0 (0 voturi)    
          chiul (Sâmbătă, 5 septembrie 2015, 20:09)

          AnderT [utilizator] i-a raspuns lui Valentin9999

          ai lispit de la lectiile de logica, ca de nu atunci esti retard...
    • 0 (6 voturi)    
      Vă sfătuiesc (Sâmbătă, 5 septembrie 2015, 13:36)

      hohoho [utilizator] i-a raspuns lui ouyang

      cu toată prietenia, ouyang, să apelați la asistență psihiatrică. Atunci când saluți o crimă e foarte probabil că te afli într-o criză psihică gravă care afectează vizibil discernământul și comportamentul.
  • 0 (0 voturi)    
    santina (Sâmbătă, 5 septembrie 2015, 6:28)

    Kpriciu [utilizator]

    Ducă-se toți hoții!! Pardon, doar aia politicieni!!!
  • 0 (2 voturi)    
    tot multi (Sâmbătă, 5 septembrie 2015, 9:16)

    maxim [anonim]

    Cand este taiat un salcam dupa o mica perioada cres in locul lui 5 . este bine ca avem mai mult aer
    . Dar in cazul lor a politicienilor in loc de unu vin trei si viciaza mai mult planeta asta sfanta.
  • +2 (2 voturi)    
    Ati citit cu atentie ? (Sâmbătă, 5 septembrie 2015, 11:52)

    La balamuc [anonim]

    "politistii cauta o ruda a uneia dintre fostele sotii ale barbatului" Dar cate sotii a avut frate ?
    V-am zis eu sa nu va insurati de multe ori. Una o sa va vina de hac !
  • +1 (3 voturi)    
    de bine ce si-a tratat sotia? (Sâmbătă, 5 septembrie 2015, 13:52)

    qqqq [anonim]

    oare de bine ce si-a tratat sotia l-a omorat socrul??