Mihail Balasescu, fost secretar general adjunct al PNL, a fost gasit mort intr-o locuinta din Ilfov. Principala ipoteza este crima

de Alina Neagu     HotNews.ro
Vineri, 4 septembrie 2015, 21:49 Actualitate | Esenţial

Mihail Balasescu, fost secretar general adjunct al PNL, a fost gasit mort, vineri seara, intr-o locuinta din judetul Ilfov, anunta Mediafax, citand surse judiciare. Principala ipoteza este crima, iar politistii cauta o ruda a uneia dintre fostele sotii ale barbatului, ruda considerata principalul suspect. Barbatul a fost gasit mort si acoperit cu o patura intr-o locuinta ce apartine respectivei rude a fostei sotii.

Din primele informatii, moartea fostului secretar adjunct al PNL a fost violenta si se ia in calcul ipoteza crimei.

Mihail Balasescu a fost secretar general adjunct al PNL in perioada in care Crin Antonescu a fost presedintele partidului.
























[P] Tu cum iti protejezi casa in cazul unui INCENDIU?

Riscurile majore precum INCENDIILE, EXPLOZIILE sau FURTUL, ori fenomenele naturale distructive precum CUTREMURELE, INUNDATIILE, ALUNECARILE sau PRABUSIRILE DE TEREN, FURTUNILE sau GRINDINA, pot afecta oricand, din pacate, siguranta casei fiecaruia dintre noi.

9980 vizualizari

  • -4 (20 voturi)    
    cu cat se duc toti din borfasia numita politica e bine. (Sâmbătă, 5 septembrie 2015, 0:23)

    ouyang [utilizator]

    niciun regret.
    • -1 (5 voturi)    
      cap sec !!! (Sâmbătă, 5 septembrie 2015, 11:18)

      AnderT [utilizator] i-a raspuns lui ouyang

      una e politica alta e viata, la tine poate nu face diferenta din cauza stangaciei cu care ai luptat pentru idealurile unui popor mai bun !!!
      • +1 (1 vot)    
        Ciob (Sâmbătă, 5 septembrie 2015, 15:15)

        Valentin9999 [anonim] i-a raspuns lui AnderT

        "una e politica alta e viata" daca asta crezi, atunci esti la fel de deconectat de realitate ca si el.

        Citeste postul lui hohoho pentru inceput.
        • 0 (0 voturi)    
          chiul (Sâmbătă, 5 septembrie 2015, 20:09)

          AnderT [utilizator] i-a raspuns lui Valentin9999

          ai lispit de la lectiile de logica, ca de nu atunci esti retard...
    • 0 (6 voturi)    
      Vă sfătuiesc (Sâmbătă, 5 septembrie 2015, 13:36)

      hohoho [utilizator] i-a raspuns lui ouyang

      cu toată prietenia, ouyang, să apelați la asistență psihiatrică. Atunci când saluți o crimă e foarte probabil că te afli într-o criză psihică gravă care afectează vizibil discernământul și comportamentul.
  • 0 (0 voturi)    
    santina (Sâmbătă, 5 septembrie 2015, 6:28)

    Kpriciu [utilizator]

    Ducă-se toți hoții!! Pardon, doar aia politicieni!!!
  • 0 (2 voturi)    
    tot multi (Sâmbătă, 5 septembrie 2015, 9:16)

    maxim [anonim]

    Cand este taiat un salcam dupa o mica perioada cres in locul lui 5 . este bine ca avem mai mult aer
    . Dar in cazul lor a politicienilor in loc de unu vin trei si viciaza mai mult planeta asta sfanta.
  • +2 (2 voturi)    
    Ati citit cu atentie ? (Sâmbătă, 5 septembrie 2015, 11:52)

    La balamuc [anonim]

    "politistii cauta o ruda a uneia dintre fostele sotii ale barbatului" Dar cate sotii a avut frate ?
    V-am zis eu sa nu va insurati de multe ori. Una o sa va vina de hac !
  • +1 (3 voturi)    
    de bine ce si-a tratat sotia? (Sâmbătă, 5 septembrie 2015, 13:52)

    qqqq [anonim]

    oare de bine ce si-a tratat sotia l-a omorat socrul??