Parchetul Militar ancheteaza un caz de viol in Olt: Patru barbati, printre care un militar, ar fi violat o tanara in varsta de 18 ani

de Alina Neagu     HotNews.ro
Sâmbătă, 25 iulie 2015, 14:15 Actualitate | Esenţial

Parchetul Militar Bucuresti ancheteaza un caz de viol, in care patru barbati din Deveselu, printre care un militar, sunt acuzati ca au fortat o tanara de 18 ani sa intretina cu ei relatii sexuale, dupa ce au sechestrat-o pe un camp, au declarat surse din Politie citate de Mediafax. Incidentul s-a petrecut pe 15 iunie, fata mergand la Politie sa depuna plangere in ziua urmatoare.

Ea a povestit ca mergea la o intalnire alaturi de o prietena, cand s-au intalnit cu un cunoscut din Deveselu, care s-a oferit sa le duca cu masina. El a oprit apoi in camp si, impreuna cu trei prieteni pe care i-a chemat acolo, au violat-o pe tanara.

Printre cei patru suspecti, toti din Deveselu, este si un militar de la baza din localitate.

Dosarul, inaintat initial Parchetului de pe langa Judecatoria Caracal, a fost inaintat Parchetului Militar Bucuresti.

























[P] Camera Consultantilor Fiscali organizeaza examen de atribuire a calitatii de consultant fiscal sau de consultant fiscal asistent in Bucuresti, in data de 4 noiembrie 2017

Camera Consultantilor Fiscali este organizatia profesionala de utilitate publica care coordoneaza activitatea de consultanta fiscala din Romania si are in evidenta peste 5.500 de membri la nivel national. Inscrierile la examen se fac in perioada 2 octombrie 2017 - 20 octombrie 2017 pe site-ul http://www.ccfiscali.ro/.

2751 vizualizari

  • +1 (7 voturi)    
    Violeni (Sâmbătă, 25 iulie 2015, 14:36)

    kronk [utilizator]

    Scorul e de 7la 4 pentru violeni de vaslui.Cind vine meciul urmator?De 5 ori pe zi e deja record mondial.Deci rom.tara violatorilor nepedepsiti.
  • -3 (9 voturi)    
    AM O NELAMURIRE ! (Sâmbătă, 25 iulie 2015, 14:57)

    arheopterix [utilizator]

    In masina erau doua tinere ,dar a fost violate numai una . Dece? ...Era prea urita ? ... A refuzat violul ? ...???
    • +5 (5 voturi)    
      .... (Sâmbătă, 25 iulie 2015, 15:48)

      tirolez [utilizator] i-a raspuns lui arheopterix

      Era minora, scrie in alte ziare. Si au sechestrat-o in masina. Probabil mai aveau o urma de ratiune, pentru minore fiind pedepsele mai severe?!
    • +5 (5 voturi)    
      cealalta era minora (Sâmbătă, 25 iulie 2015, 15:51)

      MariusBrandusan [anonim] i-a raspuns lui arheopterix

      Am inteles ca cealalta a fost sechestrata in alta masina de unde a vazut violul fiind minocr cred 15 ani iar derbedeii poate s-au gandit ca totusi violul unei fete de 15 ani e multm mai ales ca unul era militar
  • +9 (9 voturi)    
    Judecatorilor le plac fetele violate? (Sâmbătă, 25 iulie 2015, 15:20)

    Trojan.H [utilizator]

    Am mai vazut un judecator pe la Timisoara care le lua cu forta. Se pare ca si procurorilor le place, tot asa. Nu-mi explic altfel cum sa accepti sa iei spaga pe disperarea si rusinea unei fete de 18 ani. Asta e Romania in care sa facem sau sa crestem copii? Procurorii si judecatorii care-i fac scapati pe vinovati sunt marii violatori ai fetelor noastre iar despre asta se vorbeste putin spre deloc.
    • +3 (5 voturi)    
      non olet! (Sâmbătă, 25 iulie 2015, 16:51)

      hot news [utilizator] i-a raspuns lui Trojan.H

      NU, nu cred ca le plac!
      Dar banul nu are miros, si trebuie sa mananca si gura lor o paine, ca doar nu o sa stea pe salariile de bugetari ...
      • +2 (2 voturi)    
        Salarii si pensii speciale si (Sâmbătă, 25 iulie 2015, 18:05)

        ty [utilizator] i-a raspuns lui hot news

        nu le pasa nici de MCV
  • +4 (8 voturi)    
    Hopaaa !!! (Sâmbătă, 25 iulie 2015, 15:49)

    eGerula [utilizator]

    Parea ca numai in Vaslui sunt toti betivanii si toti violatorii !!!
    • +3 (5 voturi)    
      Se pare ca in zonele votacilor pesedei (Sâmbătă, 25 iulie 2015, 16:38)

      Wanheda [utilizator] i-a raspuns lui eGerula

      e jalea mai mare.
    • +1 (1 vot)    
      am omis sa pun ghilimelele de rigoare (Sâmbătă, 25 iulie 2015, 18:09)

      eGerula [utilizator] i-a raspuns lui eGerula

      Credeam ca se va intelege din context.