Seful NATO pentru operatiuni speciale, in vizita in Romania

de Red. Stiri     HotNews.ro
Joi, 7 mai 2015, 10:01 Actualitate | Esenţial

Marshall Webb
Foto: NATO
Comandantul Comandamentului NATO pentru operatii speciale, generalul-locotenent Marshall Webb, participa la un exercitiu de planificare in domeniul operatiilor speciale care are loc in Romania. Oficialul NATO s-a intalnit joi dimineata cu Mircea Dusa, ministrul Apararii Nationale, potrivit unui comunicat al ministerului.

Romania este un lider regional in domeniul operatiunilor speciale, a spus generalul Webb, care a aratat ca exista o relatie excelenta de colaborare NATO - Romania, potrivit sursei citate.

"Fortele pentru operatii speciale si cele de informatii sunt unitati de elita ale Armatei Romaniei, apreciem sprijinul primit in procesul de instruire. Misiunile executate de aceste structuri militare sunt apreciate pe plan intern si international", a declarat Mircea Dusa.

Generalul - locotenent Marshall Webb a absolvit U.S. Air Force Academy in 1984. El este pilot militar cu peste 3.700 de ore de zbor, inclusiv 117 ore de zbor in regim de razboi in teatrele din Afganistan, Irak si Bosnia.










3465 vizualizari
  • +19 (23 voturi)    
    incepe deratizarea Romaniei de mujici (Joi, 7 mai 2015, 10:16)

    un domn [utilizator]

    si e bine
    • -3 (13 voturi)    
      Ar mai trebui niste (Joi, 7 mai 2015, 10:19)

      andreitr [utilizator] i-a raspuns lui un domn

      armament american pentru Romania. Avioane, tancuri, fregate la pret preferential. N-ar fi rau, nu?
      • +8 (8 voturi)    
        se pune altfel problema acum... (Joi, 7 mai 2015, 11:55)

        ..13 [utilizator] i-a raspuns lui andreitr

        Intelligence, va rog, daca se poate....

        este mai putin nevoie de tancuri, avioane, fregate, ci mai mult de....dar evident ca ce apartine USA - adicalea intelligence - mai greu de importat/ lift up in RO...
      • -4 (6 voturi)    
        mda (Joi, 7 mai 2015, 12:49)

        Qu [utilizator] i-a raspuns lui andreitr

        Ca epavele englezilor care la ei se scufundau pentru a forma recif de corali. Asa de bune erau. Acu avem fregate...
        • +1 (1 vot)    
          o cam fregesti (Joi, 7 mai 2015, 15:31)

          thatchme [utilizator] i-a raspuns lui Qu

          daca nu-ti dai seama ca epavele alea sunt infrastructura pe care se construiesc altele la alte standarde. Daca nu se vede , ca la marele prieten de la rasarit , asta nu inseamna ca nu exista.
    • -13 (21 voturi)    
      vorbe-n vant (Joi, 7 mai 2015, 10:50)

      usa [anonim] i-a raspuns lui un domn

      americanii se spala cu noi la dos.....in caz de razboi o sa ne tranteasca 100 de tancuri si avioane in brate, bineinteles vandute pe valuta forte si o sa ne transforme in carne de tun.
      • +9 (11 voturi)    
        asta daca PSD-PNL (Joi, 7 mai 2015, 11:30)

        thatchme [utilizator] i-a raspuns lui usa

        nu o sa tina flancul estic al NATO in societatea civila romaneasca. Nu e vorba de razboiul pe front aici.
  • +11 (19 voturi)    
    ... inca astept (Joi, 7 mai 2015, 10:23)

    un oarecare [utilizator]

    o mazeta sa scrie despre neatarnarea patriei si independenta pierduta dupa caderea urss.
    • +4 (4 voturi)    
      Mazeta o sa mai zica , (Joi, 7 mai 2015, 13:07)

      FLORIO [utilizator] i-a raspuns lui un oarecare

      americanii nu sunt buni ca n-au mancat salam cu soia.......Acum sa lasam gluma la o parte. Asa incet s-au cristalizat oamenii rusilor din presa,comentarii si din politica. Acum mai trebuie doar sa facem curat.
      • -2 (2 voturi)    
        prostii aia (Joi, 7 mai 2015, 15:33)

        thatchme [utilizator] i-a raspuns lui FLORIO

        cred ca rusia si china au avans si vor castiga in urmatorii 10 ani. Hahahahahaaha...
        • -2 (2 voturi)    
          Pt China am respect, (Joi, 7 mai 2015, 18:14)

          FLORIO [utilizator] i-a raspuns lui thatchme

          ca nu se baga ca orbii in orice conflict. Adica sunt foarte cugetati chiar daca sunt o putere mondiala, nu am auzit sa se tot certe cu alte tari , pe cand rusii doar aia stiu sa atace si sa fure. Din secolul 18 rusii au intrat peste Romania cred ca de vreo 12 ori.......Iti spune ceva? Isi bat toti vecinii de secole si ei asteapta sa fie iubiti!!!!Iti doresc un vecin de bloc sa te tot rupa cu bataia si sa-ti impuna ce sa faci in casa la tine ca sa-ti dai seama despre ce vorbesti. Cu rachetele voastre o sa le treaca timpul si la alea ...
  • -13 (23 voturi)    
    Incepe... (Joi, 7 mai 2015, 10:43)

    echidistantul_ [utilizator]

    Romania intra cu capul inainte intr-un razboi care nu este al ei.
    Cam repede am uitat victimele de la Cotul Donului.
    Romania, cand a fost stat agresor a fost tot timpul umilita, si inainte, si in timpul si dupa conflict.
    • +8 (14 voturi)    
      REGRET ca nu s a mers mai departe de (Joi, 7 mai 2015, 10:53)

      un domn [utilizator] i-a raspuns lui echidistantul_

      Cotul Donului...azi Mujicia era un loc Smerit (evident avea limba oficiala ..limba germana)
      • +2 (4 voturi)    
        Nu (Joi, 7 mai 2015, 13:04)

        Jar [anonim] i-a raspuns lui un domn

        asa...
        Daca atunci ii calareau americanii si pe rusi ca pe nemti si japonezi,iti dai seama seama cat de mare era Rusia astazi?Si noi pe langa ei?
        Ca Japonia si Germania si chiar mai mult decat atat.
        De fapt ,toata lumea civilizata e datoare "bocancului" americani.
        Desfid pe oricine ma contrazice...
        • -2 (4 voturi)    
          REGRET dar nu esti coerent (Joi, 7 mai 2015, 13:54)

          un domn [utilizator] i-a raspuns lui Jar

          votca de pufoaica e de vina ?
    • +14 (16 voturi)    
      pro-rus 'echidistant' detectat (Joi, 7 mai 2015, 10:58)

      Sufleu [utilizator] i-a raspuns lui echidistantul_

      Romania stat agresor ?!

      Da jigodiile tale de rusi ce au facut in 40 impotriva Romaniei ?! Sau in 39 impotriva Poloniei ?! Sau in Ucraina acum ?! Nu agresiune militara ?! Si Rusia a fost umilita . Toti anii 90 si dupa. Iar rusul de rand e umilit si acum. De sefii tai care se imbogatesc pe seama lor si a agresiunilor impotriva statelor vecine.
      • -8 (12 voturi)    
        SUA, Anglia si URSS (Joi, 7 mai 2015, 11:41)

        echidistantul_ [utilizator] i-a raspuns lui Sufleu

        Toti au fost de acord la Yalta ca Romania a fost stat agresor. De aceea a trebuit sa plateasca despagubiri de razboi.
        Sau daca vrei tu sa rastalmacesti istoria, do it!
        • +4 (4 voturi)    
          Toti au fost de acord pentru ca... (Joi, 7 mai 2015, 12:52)

          Anonim [anonim] i-a raspuns lui echidistantul_

          ...tot URSS a insistat ca Romania sa fie declarat stat agresor. Pentru americani si englezi nu conta. Insa rusii aveau nevoie ca Romania sa fie agresoare, ca doara toate pagubele de razboi le-am platit rusilor, si nu americanilor sau englezilor.
          Si le-am platit de ne-au iesit pe ochi!

          Iar rusii n-au fost agresori doar pentru ca au castigat razboiul!

          Dumneavoastra rastalmaciti istoria!
          • +1 (1 vot)    
            asta pentru ca (Joi, 7 mai 2015, 15:36)

            thatchme [utilizator] i-a raspuns lui Anonim

            armata rosie era deja pe teritoriul romaniei la vremea negocierilor.
            • +1 (1 vot)    
              :) (Joi, 7 mai 2015, 16:29)

              Anonim [anonim] i-a raspuns lui thatchme

              Ehh, te mai uiti la 1 milion de perechi de bocanci rusesti pe aceste meleaguri, devastand tot? :P

              Ei erau aici sa planteze panselute...ups, aia erau minerii.
              Astia atunci plantau ghiocei! :P Sau poate lalele; incercau sa ne aduca la nivelul Olandei la industria de flori! :P
    • +13 (15 voturi)    
      Ai vrea tu! (Joi, 7 mai 2015, 11:04)

      Daniels22026 [utilizator] i-a raspuns lui echidistantul_

      Dar de data asta asta nu mai scapati. Uita-te la Germania si Japonia cum le-a prins extraordinar de bine umilinta pe deplin meritata, dupa cel de-al doilea razboi mondial. Acum a venit randul vostru. Americanii o sa va transforme si pe voi in oameni normali.
      • -10 (10 voturi)    
        Pe noi? (Joi, 7 mai 2015, 11:49)

        echidistantul_ [utilizator] i-a raspuns lui Daniels22026

        Pe noi ne transforma in carne de tun. Ca de aia ne baga in fata intr-un razboi care nu este al nostru.
        • +5 (5 voturi)    
          Deci, in concluzie (Joi, 7 mai 2015, 12:33)

          Un roman anonim [anonim] i-a raspuns lui echidistantul_

          Atunci cand Romania a cedat Bsarabia si Bucovina de nord fara lupta, pentru ca nu avea forta sa se apere, nu a fost bine. Acum cand se pregateste sa se apare iar nu e bine. Harasho tovarishch! Sa stam cu bratele incrucuisatre si sa-l asteptam din nou pe russkoarmeetzul eliberator, sa talhareasca, sa viloeze si sa ucida.
        • +5 (5 voturi)    
          Exact! (Joi, 7 mai 2015, 12:40)

          Daniels22026 [utilizator] i-a raspuns lui echidistantul_

          Noi est-europenii o sa punem steagul NATO pe Kremlin. Sau vreun ucrainian, ca nu e mare diferenta. Noi o sa guvernam ceea ce va fi ramas din Rusia.

          Iti garantez ca vom fi fara mila fata de voi. Asa cum ati fost voi fata de Moldova, Georgia, Siria si Ucraina. Veti manca pamant! Nu trebuia sa va masurati fortele cu NATO. De data asta nu mai scapati.
        • +5 (5 voturi)    
          Tu nu ai probleme (Joi, 7 mai 2015, 13:27)

          Bogdan_100 [utilizator] i-a raspuns lui echidistantul_

          Utilizarea armamentului modern necesita inteligenta si pregatire. Unul ca tine cu gandire precara ar fi inutil. Asa ca nu te arunca nimeni in razboi. Poate doar sa te "racoreasca" nitel deoarece a face propaganda in sprijinul singurei puteri ce a dorit si a obtinut destramarea teritoriul national e tradare curata.
      • -4 (4 voturi)    
        Nu (Joi, 7 mai 2015, 12:51)

        Qu [utilizator] i-a raspuns lui Daniels22026

        E randul americanilor.
    • +12 (14 voturi)    
      Care stat agresor? (Joi, 7 mai 2015, 11:09)

      Un roman anonim [anonim] i-a raspuns lui echidistantul_

      Cand a fost Romania stat agresor? Cand si-a eliberat teritoriul luat cu japaca de sovieticii lui Stalin? Si nu ma lua cu continuarea razboiului peste Nistru ca te Intreb si eu de ce cand am intors armele in 1944 nu ne-am oprit la granita de vest? De ce mareata SSSR nu s-a oprit pe Nistru Bug San si a ajuns pana la Berlin? Sau a fost agresor In 1877 sau in 1916, ca nu prea inteleg.
      • -8 (12 voturi)    
        Romania a invadat URSS (Joi, 7 mai 2015, 11:45)

        echidistantul_ [utilizator] i-a raspuns lui Un roman anonim

        La ultimatumul din '40, consiliul de coroana a aprobat in majoritate zdrobitoare CEDAREA Basarabiei, Bucovinei si Tinutului Hertei catre URSS. Nu au tras nici macar un glont pentru apararea patriei. Daca mimau apararea, era altceva.
        Apoi, in '41 au invadat impreuna cu germanii pe teritoriul URSS. De ce Finlanda nu a trecut mai departe de granitele ei oricat de mult i-a rugat Hitler? Pentru ca nu a vrut sa fie stat agresor!
        Soldatii romani si germani au omorat, furat, violat si distrus vieti pe teritoriul URSS.
        Pe urma, cand mujicii au venit in Romania, au facut aceleasi lucruri. Pentru ca agresiunea naste agresiune.
        • +5 (5 voturi)    
          ai citit din arhiva kremlinului (Joi, 7 mai 2015, 12:36)

          un domn [utilizator] i-a raspuns lui echidistantul_

          e explicabil...ca te simt erudite in doctrina mujiceasca..ne spui ceva de Tezaurul Romanesc ? e vreun gand, intentie sa il primim inapoi ?
        • +4 (4 voturi)    
          Off istoria asta (Joi, 7 mai 2015, 12:57)

          Anonim [anonim] i-a raspuns lui echidistantul_

          Domnul echidistantul_,

          Intr-adevar abordarea din '40 a fost gresita. Poate ca trebuia sa luptam. Insa aici nu asta e problema. De ce incercati sa deturnati discutia?
          Ca noi am decis sa nu luptam, ca am decis ca n-avem nici o sansa, oricat de proasta ar fi fost acea decizie, asta nu scuza ostilitatea si agresiunea rusa la adresa noastra.
          Ei ne-au lansat ultimatumuri avand pregatiti cateva sute de mii de soldati, gata de actiune.

          Si dezinformati grosolan. Finlanda a trecut de granitele ei. Cititi si veti vedea ca frontul de nord al asediului Leningradului era purtat de finlandezi. Ce n-au vrut ei a fost sa blocheze total accesul in oras, care ar fi omorat si mai multe milioane de oameni, decat au murit efectiv.

          Romania intr-adevar poate a gresit mergand prea departe, dar asta a fost o greseala militara.

          Agresiunea si impotriva Finlandei, si a Romaniei, si a Poloniei a fost facuta de URSS (evident in Polonia, Germania a avut salva de inceput).
          Apropo, tarile baltice ce ziceau ele in 1940? Nu erau ocupate abuziv si anexate?

          Lasa-ti-o ca macane rau cu agresiunile astea...
        • +5 (5 voturi)    
          Dupa logica ta (Joi, 7 mai 2015, 13:04)

          Un roman anonim [anonim] i-a raspuns lui echidistantul_

          Bolsevicii care au ocupat Basarabia, Bucovina de Nord republicile baltice si teritorii finlandeze nu au fost agresori. Romania care si-a eliberat teritoriul ocupat prin forta a fost. Iar bosevicii in Basarabia si Bucovina de Nord au fost ingerasi cu populatia romaneasca ocupata in timp ce romanii af facut toate mizeriile posibile. Harasho! Tine-o tot asa cu istoria invatata de la sovietici. Gandeste-te putin! dca Sovietskii Soiuz lasa in pace Romania nu stiu cine era nebunul sa mearga la razboi impotriva lor, chiar si in alinata cu Germania. Confunzi efectul cu cauza!
        • +6 (6 voturi)    
          Rusine (Joi, 7 mai 2015, 13:32)

          Bogdan_100 [utilizator] i-a raspuns lui echidistantul_

          A sustine asemenea aberatii. Pe ce te bazezi, in afara propagandei rusnacilor, cand spui ca Romanii au furat si violat ? Sictir rusnac cu mintea distrusa de vodka. Mergi si recita propaganda inepta la cei prosti si care habar nu au de ce s-a intamplat. Primitivii asiatici rusnaci cand au invadat europa au furat si distrus totul. Romania a pierdut teritoriul national, au omorat elitele si au distrus industrial tarii decenii dupa razboi. Au furat tezaurul si au nesocotit toate tratatele. Sa nu uitam ca furtul Basarabiei e facut prin directa intelegere cu nazistii pe care ii hulesc azi.
    • +12 (12 voturi)    
      Interesanta logica (Joi, 7 mai 2015, 11:14)

      Anonim [anonim] i-a raspuns lui echidistantul_

      Domnul echidistantul_,

      Deci dupa logica dumneavoastra, faptul ca bolsevicii in vara lui 1940 au ocupat abuziv Basarabia, Bucovina de Nord si Herta, in urma unui ultimatum extrem de ostil, ii face tot pe romani agresorii, nu?

      Daca sunteti echidistant intr-adevar, inainte de a va aduce aminte de victimele de la Cotul Donului, poate ar trebui sa mentionati si Chisinaul si Cernautiul!
      • -8 (10 voturi)    
        Finlanda (Joi, 7 mai 2015, 11:48)

        echidistantul_ [utilizator] i-a raspuns lui Anonim

        URSS-ul lui Molotov a trimis ultimatum si Finlandei. Ei nu au cedat, au pierdut teritoriul lor pe care l-au recucerit impreuna cu germanii. Cand au ajuns la vechile granite, s-au oprit si degeaba a insistat Hitler sa continue razboiul.
        Basarabia = pamant romaesc. Stalilngrad = pamant rusesc. Asta trebuia sa inteleaga conducerea Romaniei de atunci.
        • +3 (3 voturi)    
          Repet intrebarea de mai jos (Joi, 7 mai 2015, 12:29)

          Un roman anonim [anonim] i-a raspuns lui echidistantul_

          Conform logicii tale de ce Romania nu s-a oprit in 1944 pe granita de vest si a continuat razboiul pana ila Praga si in Austria? De ce Sovietskii Soiuz nu s-a oprit pe granita ( Nistru - Bug - San) si acontnuat razboiul pana la Berlin? Pentru informarea ta, razboiul il duci pana la victoria finala, nu te opresti si astepti ca inamicul intaratat sa te atace el. Nu am citi nicaieri ca Romania ar fia vut pretentii asupra Stalingradului, asa ca las-o mai moale.
        • +5 (5 voturi)    
          ce bun ar fi finlandezul ptr mujici.. (Joi, 7 mai 2015, 12:34)

          un domn [utilizator] i-a raspuns lui echidistantul_

          asipirina Bayern...din aceea de calitate..necesara Mujicilor care Au devenit Mai Buni dupa ce I a "tratat" cum se cuvine pe mujici..Cinste Lui , Finlandezului ! https://www.youtube.com/watch?v=7DtlipY1gHM
        • +5 (5 voturi)    
          :) (Joi, 7 mai 2015, 13:00)

          Anonim [anonim] i-a raspuns lui echidistantul_

          Domnul echidistantul_,

          Da, aveti dreptate. Si Finlanda a primit ultimatum. Si l-a refuzat.
          Au fost invadati si batuti (chiar daca au pierdut mult si rusii acolo), intr-un final rusii luand toate teritoriile pe care le-au dorit. Astfel a pierdut Finlanda Karelia.

          Iar in urma razboiului de continuare, incepand cu 1941, pana in 1944, finlandezii au mai pierdut teritorii. De fapt, si ei au ramas cu pierderi teritoriale severe in urma WW2.

          In alt aspect, sunt de acord cu dumneavoastra. Trebuia sa ne oprim la Nistru, si sa ne conservam armata. In acelasi timp, timp de 3 ani aveam vreme sa construim fortificatii masive pe aliniamentele raurilor Nistru, Prut si Siret. N-am facut-o, ne-am pierdut si armata si cand au venit rusii, am ramas in fundul gol.

          Dar asta a fost eroare de strategie.

          Agresivitatea rusilor nu poate fi scuzata prin faptul ca finlandezii au refuzat ultimatumul!
        • +6 (6 voturi)    
          Finlanda a pierdut teritoriul national (Joi, 7 mai 2015, 13:33)

          Bogdan_100 [utilizator] i-a raspuns lui echidistantul_

          Chiar daca a crezut ca scapa daca nu ataca rusia. Karelia e provincie finlandeza furata de rusnaci. Sictir cu minciunile rusnac fara minte.
      • -1 (5 voturi)    
        Nu (Joi, 7 mai 2015, 12:53)

        Qu [utilizator] i-a raspuns lui Anonim

        Nu esti agresor cand iti recuceresti un teritoriu, ci cand treci mai departe. Asta a fost greseala,
    • +7 (7 voturi)    
      suntem caposi (Joi, 7 mai 2015, 11:58)

      Motanul_incaltat [utilizator] i-a raspuns lui echidistantul_

      vom incerca din nou cat de curand.
      ungeti-va doamnele cu ciocolata ca venim :)
    • 0 (4 voturi)    
      Exact (Joi, 7 mai 2015, 12:51)

      Qu [utilizator] i-a raspuns lui echidistantul_

      Asta e ...esti cu SUA esti stat agresor.
  • -9 (15 voturi)    
    din cazuza asta ar trebui Istoria la bacalaureat (Joi, 7 mai 2015, 10:58)

    jackalphonse [utilizator]

    in mod obligatoriu!
    in felul asta ar vedea si forumistii de ce nu este bine ce se intampla acum.
    bine punctat @echidistantul
    • +8 (10 voturi)    
      Care istorie? (Joi, 7 mai 2015, 11:54)

      Un roman anonim [anonim] i-a raspuns lui jackalphonse

      Istoria falsificata de bolsevici in care nu se spune ca in 1878, dupaa incheierea razboiului trupele ruse foste aliate au devenit trupe de ocupatie pentru ca Romania nu a vrut sa renunte la bugeac in favoarea Dobrogei? Care nu spune nimic ca armata rusa din Dobrogea in 1916 nu a sprijinit apararea romaeasca si s-a produs dejastrul de la Turtucaia. Ca trupele bolsevizate in 1917 paraseau frontul lsand sectoare neaparate si mai mult, in retragere comiteau atrocitati care au condus la retragerea de unitati romane de pe front pentru a-i pune la punct si scaote din tara.? Despre comp[ortamentul bestial al krasnoarmeetilor in 1944 si dupa cand au talharit, violat si ucus desi eram de forma aliati? Si cate si mai cate ca nu am loc sa le scriu pe toate. Ce nu e bine din ce se inatamla acum? Ca ne pregatim sa ne aparam? Lasa-ne tovarase propagandist! Canta la lata masa unde esti acceptat!
    • +11 (13 voturi)    
      te rog sa nu omiti (Joi, 7 mai 2015, 12:10)

      un domn [utilizator] i-a raspuns lui jackalphonse

      SOVROM - din curricula de studio...te rog sa nu omiti 30.12.47 Infama Zi cand Romania a devenit republica...Colectivizarea...nationalizarea...Domiciliul Fortzat din Baragan...https://www.youtube.com/watch?v=z84pozG2lMI.......TOTI ProSovieticii sa fie echidistanti cand vizioneaza link ul cu Siberia romaneasca.....si sa se gandeasca ca poate bunici/unchi matusi de ai lor...ar fi sot acolo in Baragan..oare le era bine ?
      • +4 (4 voturi)    
        Nici macar la voi (Joi, 7 mai 2015, 12:25)

        Daniels22026 [utilizator] i-a raspuns lui un domn

        In curand, nici macar la voi in Rusia n-o sa mai aveti voie sa raspanditi propaganda istorica. Ati fost agresori, alaturi de Germania. Ati impartit teritorii si resurse pana cind Germania v-a atacat. Dupa aia ati devenit chipurile tara eliberatoare. De fapt voi tot cotropeati, chiar si dupa ce ati intors armele impotriva nemtilor. V-ati ales cu Europa de est. Un plan marsav, cu mult succes, care acum, dupa 70 de ani, s-a intors impotriva voastra. Europa de est va uraste de moarte. Nenorocitilor!
        • +1 (3 voturi)    
          cred ca nu imi era adresat (Joi, 7 mai 2015, 13:59)

          un domn [utilizator] i-a raspuns lui Daniels22026

          comentariul...sunt alergic NATIV la mujici...
  • +8 (8 voturi)    
    ma intreb oare daca poate discuta (Joi, 7 mai 2015, 12:07)

    ..13 [utilizator]

    Generalul - locotenent Marshall Webb absolvent U.S. Air Force Academy in 1984

    cu

    Ministrul Apararii Nationale - Mircea Dusa - absolvent de Stefan Gheorghiu, varianta economie, la fără frecvență, 1988, dupa ce a absolvit liceul in cuca macaii in 1974...

    Pentru o corecta documentare asupra cv-ului dlui Dusa Mircea - vezi http://www.mapn.ro/conducere/ministrul_apararii/

    In guvernele Ponta numai impostori de stai si te intrebi daca in tara asta numai imbecili sunt...

    Sper sa inteleaga natia ca asa nu mai merge si sa schimbe foaia.
    • +5 (5 voturi)    
      priveste partea buna a lucrurilor (Joi, 7 mai 2015, 12:34)

      un domn [utilizator] i-a raspuns lui ..13

      senatoara fomista de Craiova nu accepta ca merge in directia gresita. MD intelege ca mai are de invatat...
    • +5 (5 voturi)    
      Pai din acest motiv generalul (Joi, 7 mai 2015, 13:36)

      Bogdan_100 [utilizator] i-a raspuns lui ..13

      se ocupa de "operatiuni speciale" A facut antrenament intens pentru a discuta cu indivizi precum dusa, mitomani ca ponta, imbecili ca zgonea si alta fauna din psd. Antrenamentul e lung si greu si operatiunile dificile deorece prostia, minciuna sau hotia sunt otravitoare
  • +5 (5 voturi)    
    tii, ca mi-am mai adus aminte de ceva... (Joi, 7 mai 2015, 13:50)

    ..13 [utilizator]

    Marshall Webb era cu ochii pe calculator când

    The Most Wanted No.1 was killed...

    Happy to know that Marshall Webb is here in Romania! Welcome in Romania!