VIDEO Dosarul de proxenetism in care sunt implicate asistentele sexy de la tv: Suspectele primeau intre 1.500 si 2.000 de euro pentru o partida de sex

de Alina Neagu     HotNews.ro
Joi, 5 februarie 2015, 19:07 Actualitate | Esenţial

Suspectele in dosarul de proxenetism in care sunt implicate asistente tv, in care politistii bucuresteni au audiat joi 33 de persoane, printre care Daniela Crudu si Madalina Pamfile, primeau intre 1.500 si 2.000 de euro pentru o partida de sex. "In perioada august 2014 - ianuarie 2015, politisti din cadrul Politiei Capitalei, sub coordonarea Parchetului de pe langa Judecatoria Sectorului 5 Bucuresti, au documentat activitatea unei grupari infractionale, pe linie de proxenetism", se arata intr-un comunicat al Politiei Capitalei, citat de Mediafax.


Politistii au audiat, joi, la Sectia 19, 33 persoane, printre care Simona Trasca, Daniela Crudu si sora acesteia, Ana Maria, Madalina Pamfile, Diana Guresoaie si Rellys Tonu.

Potrivit sursei citate, din grupare ar fi facut parte 8 femei, toate prostituate de lux, care ar fi intermediat intretinerea de relatii sexuale contra cost pentru alte 25 de tinere, "sumele castigate fiind in jur de 1.500- 2.000 de euro pentru fiecare raport sexual inlesnit".

Conform anchetatorilor, proxenetele racolau clienti din cluburile de lux si intretuneau cu acestia relatii sexuale contra unor sume care variau, de obicei, intre 5.000 si 6.000 de lei. Cu aceasta ocazie, ele spuneau clientilor ca le pot aranja partide de sex contra cost si cu alte femei, printre care si unele starlete tv.
























Material sustinut de Superbrands

Recomandari de vara de la librarii Humanitas

Librariile Humanitas au aparut ca entitate juridica in anul 1993, insa primele doua librarii au fost deschise sub egida Editurii Humanitas inca din 1991. Cu peste 25 de ani in piata de distributie si vanzare de carte din Romania, compania isi propune sa ramana in continuare lantul de librarii cu cea mai mare pondere de carte din Romania, acordand editurilor nationale si locale, dar si autorilor romani, sansa de a ajunge la public.

15252 vizualizari

  • +6 (6 voturi)    
    ceea ce era evident (Joi, 5 februarie 2015, 19:24)

    minos [utilizator]

    Asteptam si pe Bianca si Catalin, aiic pretul era mai mare.
  • +9 (11 voturi)    
    Visul meu ... (Joi, 5 februarie 2015, 19:26)

    Keyser Soze [anonim]

    sa fie condamnate, nu cu executare ci cu munca in folosul comunitatii... La camine de batrani, sau la persoane cu disabilitati.
    Psss... (ca nu ma vede nevasta-mea) vreau sa stiu si eu caminele acelea..... Poate ne ajuta HotNews daca e cazul!! ;)
    • +1 (1 vot)    
      Pai asta faceau si pana acum, (Joi, 5 februarie 2015, 20:46)

      graveyard_shift [utilizator] i-a raspuns lui Keyser Soze

      serveau batrani si handicapati. Poate sa le usture doar daca nu mai sunt platite.
    • 0 (0 voturi)    
      woo! (Joi, 5 februarie 2015, 22:24)

      za posa [anonim] i-a raspuns lui Keyser Soze

      Ya meu,fac
      subscriere! (la tema binenteles)
  • 0 (0 voturi)    
    asta era secretul lui Polichinelle (Joi, 5 februarie 2015, 20:42)

    AliKimiku [utilizator]

    adica orice om cu ceva in cap isi dadea seama ca prezenta pe ecranele TV era o reclama pentru madamele respective, reclama in urma careia costul prestatiei sexuale crestea de la 50-100 lei car meritau la 1500-2000 euro. Frumoasa cifra de afaceri insa ar fi interesant de aflat cum o parte din bani ajungeau la cei care le promovau intens pe ecrane. Pestoaicele astea sunt plevusca, rechinii mai mari sunt aia de la pupitru. CNA-ul ? ceva ? liniste ? au cazut serverele?
  • +1 (1 vot)    
    Care sunt cei mai mari proxeneti (Joi, 5 februarie 2015, 23:25)

    Robert M [utilizator]

    Ar fi interesat de cunoscut care sunt capii acestor afaceri.
    E vremea sa scape Romania de mafiotii care umbla cu geamuri negre si sunt intangibili.
  • 0 (0 voturi)    
    statul roman (Vineri, 6 februarie 2015, 7:24)

    john [anonim]

    Interesant a fi ca guvernul roman sa ofere altceva tuturor romanilor si nu painea si circul care este prezentat la Tv.Cu asa zisa retea de proxenitism se acopera in realitate afacerile oneroase din politica romaneasca.Intrebarea mea se adreseaza tuturor demagogilor de profesie sub forma unui proverb,,Vulpea cand nu ajunge la strugurii spune ca sunt acri"Cine intelege bine cine nu?...Toate guvernele de dupa 1989 au promovat toate formele de prostitutie inclusiv cea politica care nu este impozitata.Sa legifereze aceasta forma veche de mii de anii si atunci nu mai au ce ne arata la TV.
    • 0 (0 voturi)    
      activitate feminina (Vineri, 6 februarie 2015, 16:32)

      Ciobanu Constantin [anonim] i-a raspuns lui john

      Pentru prestarea de activitati similare in scopul obtinerii de functii la stat nu se merge la DNA ?
      Titi.