Presedintele Traian Basescu il felicita pe Klaus Iohannis pentru victoria in alegerile prezidentiale si ii ureaza succes in exercitarea mandatului

de I.C.     HotNews.ro
Luni, 17 noiembrie 2014, 12:01 Actualitate | Esenţial

Presedintele Traian Basescu ii felicita pe Klaus Iohannis pentru victoria in alegerile prezidentiale de duminica si ii ureaza succes in exercitarea mandatului de presedintele, se arata intr-un comunicat de presa transmis luni de Administratia Prezidentiala.
  • Comunicatul Presedintiei
Ref.: Felicitari din partea presedintelui Romaniei, domnul Traian Basescu, pentru presedintele ales al Romaniei, domnul Klaus Werner Iohannis

Presedintele Romaniei, domnul Traian Basescu, il felicita pentru victoria in alegerile prezidentiale pe domnul Klaus Werner Iohannis si ii ureaza succes in exercitarea mandatului de presedinte al Romaniei.

Departamentul de Comunicare Publica

17 Noiembrie 2014























14186 vizualizari

  • -20 (20 voturi)    
    dumm (Luni, 17 noiembrie 2014, 12:59)

    Mazeta [utilizator]

    Pe Băsescu măcar îl ducea mintea - la rele, dar îl ducea. Neamțul ăsta e bâtă, nene!
    • +10 (10 voturi)    
      Halt die Klappe (Luni, 17 noiembrie 2014, 14:00)

      747 [utilizator] i-a raspuns lui Mazeta

      .
      • +5 (5 voturi)    
        Richtig (Luni, 17 noiembrie 2014, 14:12)

        Gicu_007 [utilizator] i-a raspuns lui 747

        .
    • +3 (3 voturi)    
      sa fii... (Luni, 17 noiembrie 2014, 14:10)

      lucadd [utilizator] i-a raspuns lui Mazeta

      bata la rele nu e rau e chiar bine zic eu. Sa fie performer la "lucruri bune" e important.
    • +4 (4 voturi)    
      Auzi Mazeto, (Luni, 17 noiembrie 2014, 16:17)

      Ponta [utilizator] i-a raspuns lui Mazeta

      Tie nu ti-a fost de ajuns cat te-au profanat userii pana acum?
      Sau ai inviat si doresti sa fi abuzat intens?
    • +2 (2 voturi)    
      iaca asa (Luni, 17 noiembrie 2014, 16:43)

      paranoid_android [utilizator] i-a raspuns lui Mazeta

      chiar ma miram, bai soparla, prin ce vagauna te mai ascunzi zilele astea
    • +3 (3 voturi)    
      Fresse halten! (Luni, 17 noiembrie 2014, 17:22)

      potaissa [utilizator] i-a raspuns lui Mazeta

      Tot mai colcai pe-aici......taraste-te inapoi in mlastina PSD!