Adrian Nastase participa alaturi de Daniel Daianu la o dezbatere pe teme economice

de I.C.     HotNews.ro
Joi, 30 mai 2013, 10:58 Actualitate | Esenţial


Adrian Nastase si Daniel Daianu
Foto: captura B1 TV
Adrian Nastase, fostul premier condamnat pentru coruptie, a participat joi alaturi de Daniel Daianu, prim-vicepresedinte al Consiliului Autoritatii de Supraveghere Financiara, la o conferinta organizata de Institutul Social Democrat Ovidiu Sincai la Palatul Parlamentului.

Conferinta cu tema "Cresterea economica si dezvoltarea echitabila" se desfasoara la Palatul Parlamentului, in Sala Grupului Parlamentar al Partidului Social Democrat. 

La conferinta mai iau parte Cristian Socol, consilier personal al prim-ministrului pe probleme economice, si Codrin Scutaru, secretar de stat in cadrul Ministerului Muncii, Familiei, Protectiei Sociale si Persoanelor Varstnice.






Citeste doar ceea ce merita. Urmareste-ne si pe Facebook si Instagram.

















1150 vizualizari

  • +1 (5 voturi)    
    figuri triste (Joi, 30 mai 2013, 11:02)

    demaGOGU [utilizator]

    ce stiu acesti oameni dar nu spun?
  • +6 (6 voturi)    
    hotii intre hoti se simt acasa... (Joi, 30 mai 2013, 11:23)

    Dr.Mythnick [utilizator]

    hotii intre hoti se simt acasa...
    nu?
  • +7 (7 voturi)    
    stiu cum.. (Joi, 30 mai 2013, 11:32)

    luci30 [utilizator]

    au ingenunghiat economic RO....PENIBIL cum mai au tupeul sa apara public....penalul asta de a.n. nu poata sa stea sa-si numere ouale la Cornu si sa ne lase in pace??
  • +7 (7 voturi)    
    aiurea pentru Dăianu să stea lângă infractor (Joi, 30 mai 2013, 11:46)

    visio [utilizator]

    însă e alegerea omului...
  • +8 (8 voturi)    
    ? (Joi, 30 mai 2013, 12:00)

    cotora [utilizator]

    poate ne impartaseste cum a incheiat contractul cu bechtel, vad usl promoveaza hotii, coruptii, penalii si puscariasii !
  • +5 (5 voturi)    
    trezirea (Joi, 30 mai 2013, 13:09)

    avalansa [utilizator]

    Nastase a semnat si Ponta a permis ca era la corpul de control pe vremea aceea. I se promitea marea asccensiune in politica care s-a si produs. Nastase a semnat si Ponta a inchis ochii. Jurnalistii urla de ani de zile pe tema aceata prostimea voteaza usl iar oamenii care ar trebui sa contrabalansesze avantul prostimii in alegrea prost facuta pe manipularea latrinelor sta acasa. Romania treziti-va incepeti prin a-l da jos pe Oprescu care distruge Bucurestiul. Nu a facut absolut nimic de un an a mai oprit si lucrari care se miscau gen metrou si alte suspendate.
  • +1 (1 vot)    
    Ariel (Joi, 30 mai 2013, 15:25)

    vladf [utilizator]

    Pana la prezidentiale o sa fie alb ca lacrima spre deosebire de Cacarau.
  • 0 (0 voturi)    
    Puscarias (Joi, 30 mai 2013, 16:37)

    benois [utilizator]

    Puscariasul de Nastase, relicva penala a Romaniei, dovedit infractor si mare tzepar, are tupeul sa vina pe sticla si sa dea sfaturi???

    Ne intalnim noi pe strada, boss....
  • 0 (0 voturi)    
    din folcoiul popular (Joi, 30 mai 2013, 19:14)

    kkciosuldelahamangia [utilizator]

    cin' se aseamana, se aduna.