Ministrii care au participat la sedinta CSAT au venit la Guvern sa discute cu Victor Ponta

de V.M.     HotNews.ro
Joi, 27 septembrie 2012, 14:31 Actualitate | Esenţial

Toti ministrii care au participat, joi, la sedinta Consiliului Suprem de Aparare a Tarii (CSAT), parasita de premierul Victor Ponta inainte de final, au venit la Palatul Victoria, pentru o discutie cu seful Guvernului, relateaza Mediafax.

Imediat dupa sfarsitul sedintei CSAT, la Palatul Victoria au venit ministrii Apararii, Internelor, Transporturilor, Finantelor, Justitiei, Economiei, precum si secretarul de stat in Ministerul de Externe Bogdan Aurescu.

Premierul Victor Ponta a plecat, joi, de la sedinta CSAT, dupa 30-40 de minute de la debut, au declarat pentru Mediafax surse oficiale.

Dupa plecarea premierului, sedinta CSAT a continuat.

Pana la ora transmiterii acestei stiri, Administratia Prezidentiala nu a facut niciun comentariu in legatura cu plecarea premierului de la sedinta CSAT.

























[P] Camera Consultantilor Fiscali organizeaza examen de atribuire a calitatii de consultant fiscal sau de consultant fiscal asistent in Bucuresti, in data de 4 noiembrie 2017

Camera Consultantilor Fiscali este organizatia profesionala de utilitate publica care coordoneaza activitatea de consultanta fiscala din Romania si are in evidenta peste 5.500 de membri la nivel national. Inscrierile la examen se fac in perioada 2 octombrie 2017 - 20 octombrie 2017 pe site-ul http://www.ccfiscali.ro/.

3206 vizualizari

  • +10 (10 voturi)    
    ...ponta... (Joi, 27 septembrie 2012, 14:44)

    ALTAN [utilizator]

    ...da inca o data masura comportametului infantil ce il caracterizeza...si totusi, psd ,este chiar un partid lipsit de lideri???...
  • +10 (10 voturi)    
    Avem de-a face (Joi, 27 septembrie 2012, 14:49)

    Kepler [utilizator]

    cu un infantil care trebuie imediat dat jos! Nu numai pt ca este plagiator!
  • +10 (10 voturi)    
    pontovanului (Joi, 27 septembrie 2012, 14:50)

    hmara [utilizator]

    Cum poti fi asa penibil?
    Asa ceva se facea in clasele primare, atitudine complet imatura.
    Poate itispune cineva ca esti premier, ca ai responsabilitati, asumari.
    Sa pleci de la o sedinta de genul acesta si participantii sa te caute pt.ca trebuiau sa discute si cu tine.
    Unde te crezi?
    Da-o naibii, nici Roman , Vacaroiu, Boc sau altii nu au procedat ca tine. Esti necopt.
    Doamne, cate poti fi de netot.
    Acum te asteptam sa ne spui niscaiva minciuni la tv. Caracteristic.
    Oare ce persoana NU te detesta profund? Cel putin una.
    • +5 (5 voturi)    
      Raspuns: sigur Iliescu si Felix sint mindrii (Joi, 27 septembrie 2012, 15:53)

      mnicku [utilizator] i-a raspuns lui hmara

      .
  • +9 (9 voturi)    
    fac ei la guvern (Joi, 27 septembrie 2012, 15:06)

    Gobelin [utilizator]

    un CSAT paralel, cu concluziile pe care le vor ei.
    ca doar asa ne-a obisnuit nea Pontache,
    ca el e tara si tara e el.
    apropos, se iveste la orizont, incet-incet, o noua suspendare...
  • +4 (4 voturi)    
    pai cretinul (Joi, 27 septembrie 2012, 16:42)

    luci30 [utilizator]

    din va spune pe la tv-uri ca nu stie ce s-a discutat, ca a fost impiedicat de base ,ca este contrat in parerile lui[ilici si felix] .....propun medalia de aur la proba ...fuga de responsabilitate
  • +4 (4 voturi)    
    se dovedeste din nou ca Ponta nu este numai (Joi, 27 septembrie 2012, 16:43)

    PSD-erbedeul [utilizator]

    se dovedeste din nou ca Ponta nu este numai plagiator hot, ginere de raspopit, arivist, pupincurist de Bombonel si PSD-el,
    Toanta este infantil !