Programul Televiziunii "ROMANIA DE MAINE", saptamana 14 - 20 iunie 2004

de     HotNews.ro
Luni, 14 iunie 2004, 0:00


LUNI 14 iunie 2004

6:00 Saptamana interna (reluare) 6:30 Knock out (reluare) 7 :00 La sfat cu medicul 7:30 Camera 008 „Presa pe diagonala”, informatii utile, interviuri, muzica 9:20 Admiterea la Universitatea Spiru Haret 9:53 Stiri tvRM 10:00 Club international (reluare) 11:00 Meridiane sportive 12:00 Admiterea la Universitatea Spiru Haret 12:30 Resursele umane ale Romaniei in perspectiva integrarii

in UE 13:30 Calea succesului (reluare) 14:00 Stiri tvRM 14:05 Telecinemateca: film serial Arsene Lupin ep.

XI 15:05 Un cantec pentru inima ta 15:30 Admiterea la Universitatea Spiru Haret 16:00 Preluare Deutsche Welle 16:30 Amfitrion Corina Chiriac Invitata: Zoe Alecu (reluare) 17:30 Curier juridic 18:00 Stiri tvRM 18:05 Admiterea la Universitatea Spiru Haret 18:30 Actualitati 19:00 Jurnal economic 19:15 Ora melomanului 20:00 Dincolo de arena 20:40 Admiterea la Universitatea Spiru Haret 21:00

Academica -Economic 22:00 Show-ul de noapte 00:00 24 de ore 00:30 Admiterea la Universitatea Spiru Haret 01:00 Muzica si reluari de emisiuni 05:30 Admiterea la Universitatea Spiru Haret


MARTI 15 iunie 2004

6:00 24 ore (reluare) 6:30 Knock out (reluare) 7 :00 La sfat cu medicul 7:30 Camera 008 -Presa pe diagonala, informatii utile, interviuri, muzica 9:20 Admiterea la Universitatea Spiru Haret 9:53 Stiri tvRM 10 :00 Documentar artistic 11:00 Univers studentesc (reluare) 12:00 Admiterea la Universitatea Spiru Haret 12 :30 Starea de drept (reluare) 13:20 Armonii clasice 14:00 Stiri tvRM

14 :05 Telecinemateca : film serial Arsene Lupin ep.

XII 15:05 Tinere talente 15:30 Admiterea la Universitatea Spiru Haret 16:00 Preluare Deutsche Welle 16:30 Amfitrion Corina Chiriac Invitata : Florin Fainis 17:30 Curier juridic 18:00 Stiri tvRM 18:05 Admiterea la Universitatea Spiru Haret 18:30 Actualitati 19:00 Jurnal economic 19:15 Drepturi si obligatii europene 20:00 Fairplay 20:40 Admiterea la Universitatea Spiru Haret

21:00 Academica 22:00 Show-ul de noapte 00:00 24 de ore 00:30 Admiterea la Universitatea Spiru Haret 01:00 Muzica si reluari de emisiuni 05:30 Admiterea la Universitatea Spiru Haret


MIERCURI 16 iunie 2004

6:00 24 ore (reluare) 6:30 Knock out (reluare) 7:00 La sfat cu medicul 7:30 Camera 008 -Presa pe diagonala, informatii utile, interviuri, muzica 9:20 Admiterea la Universitatea Spiru Haret 9:53 Stiri tvRM 10:00 Cafeneaua literara (reluare) 11 :00 Planeta copiilor (reluare) 12:00 Admiterea la Universitatea Spiru Haret 12:30 Autografe muzicale 13:00 Traieste-ti arta ! (reluare)

14:00 Stiri tvRM 14:05 Telecin emateca: film serial Arsene Lupin ep.

XIII 15:05 Muzica usoara 15:30 Admiterea la Universitatea Spiru Haret 16:00 Preluare Deutsche Welle 16:30 Amfiteatrul artelor 17:30 Vorbiti, scrieti romaneste! 18:00 Stiri tvRM 18:05 Admiterea la Universitatea Spiru Haret 18:30 Actualitati 19:00 Jurnal economic 19:15 Liceeni la portile Universitatii „Spiru Haret” 19 :50 Intalnire cu folclorul

20:10 Repere romanesti 20:40 Admiterea la Universitatea Spiru Haret 21:00 Academica: Romania in lume 22:00 Show-ul de noapte 00:00 24 de ore 00:30 Admiterea la Universitatea Spiru Haret 01:00 Muzica si reluari de emisiuni 05:30 Admiterea la Universitatea Spiru Haret


JOI 17 iunie 2004

6:00 24 ore (reluare) 6:30 Knock out (reluare) 7:00 La sfat cu medicul 7:30 Camera 008 -Presa pe diagonala, informatii utile, interviuri, muzica 9 :20 Admiterea la Universitatea Spiru Haret 9:53 Stiri tvRM 10:00 Film artistic romanesc 12:00 Admiterea la Universitatea Spiru Haret 12:30 Drepturi si obligatii europene (reluare) 13:20 Dincolo de arena (reluare) 14:00 Stiri tvRM

14:05 Telecinemateca: film serial Arsene Lupin ep.XIV 15:05 Recitaluri 15:30 Admiterea la Universitatea Spiru Haret 16:00 Preluare Deutsche Welle 16:30 Amfitrion Corina Chiriac 17:30 Curier juridic 18:00 Stiri tvRM 18:05 Admiterea la Universitatea Spiru Haret 18:30 Actualitati 19:00 Jurnal economic 19:15 Deschide cartea! 19:40 Forum IT

20:40 Admiterea la Universitatea Spiru Haret 21:00 Academica - Cultura 22:00 Show-ul de noapte 00:00 24 de ore 00:30 Admiterea la Universitatea Spiru Haret 01:00 Muzica si reluari de emisiuni 05:30 Admiterea la Universitatea Spiru Haret


VINERI 18 iunie 2004

06:00 24 ore (reluare) 6:30 Knock out (reluare) 7:00 La sfat cu medicul 7:30 Camera 008 „Presa pe diagonala”, informatii utile, interviuri, muzica 9:20 Admiterea la Universitatea Spiru Haret 9:53 Stiri tvRM 10:00 PROVOCAREA –concurs- (reluare) 11:00 Documentar artistic: Antilele franceze 12:00 Admiterea la Universitatea Spiru Haret 12:30 Videoteca TVRM

13:20 Fairplay (reluare) 14:00 Stiri tvRM 14:05 Telecinemateca: film serial Arsene Lupin ep.

XV 15:05 Autografe muzicale 15:30 Admiterea la Universitatea Spiru Haret 16:00 Preluare Deutsche Welle 16:30 Folclor 17:00 Lumea de maine 18:00 Stiri tvRM 18:05 Admiterea la Universitatea Spiru Haret 18:30 Actualitati 19:00 Jurnal economic 19:15 Starea de drept 20:10 Vara adolescentilor 20:40 Admiterea la Universitatea Spiru Haret

21:00 Academica -Stiinta 22:00 Zile de vacanta 23:00 Iti mai aduci aminte, doamna? Emisiune de Ionela Prodan (reluare) 00:00 24 de ore 00:30 Admiterea la Universitatea Spiru Haret 01:00 Muzica si reluari de emisiuni 05:30 Admiterea la Universitatea Spiru Haret


SAMBATA 19 iunie 2004

6:00 24 ore (reluare) 6:30 Knock out (reluare) 7:00 La sfat cu medicul 7:30 Camera 008 „Presa pe diagonala”, informatii utile, interviuri, muzica 09:00 Sunteti un om sanatos? 10:00 Vorbiti, scrieti romaneste! (reluare) 10:30 Film documentar 11:00 Scoala de sambata 12:00 Agricultura, incotro? 13:00 Lumea de maine (reluare) 14:00 Cinepanorama 15:00 Un cantec pentru inima ta

15:30 Admiterea la Universitatea Spiru Haret 16:00 Deschide cartea! 16:20 Caleidoscop 17:00 Traieste-ti arta! 18:00 Stiri tvRM 18:05 Admiterea laUniversitatea Spiru Haret 18:30 Actualitati 19:00 Armonii clasice 19:40 PROVOCAREA – concurs- 20:40 Admiterea la Universitatea Spiru Haret 21:00 Film artistic romanesc „Horea”

23:00 Calea succesului: Sanda Ladosi 23:30 Saptamana externa 00:00 Film documentar – Razboiul din Vietnam (partea a III-a) 00:30 Admiterea la Universitatea Spiru Haret 01:00 Muzica si reluari de emisiuni 05:30 Admiterea la Universitatea Spiru Haret


DUMINICA 20 iunie 2004

6:00 Saptamana externa (reluare) 6:30 Knock out (reluare) 7:00 La sfat cu medicul 7:30 Camera 008: informatii utile, interviuri, muzica 09:00 Credinta si viata 10:00 Planeta copiilor 11:00 Knock out 11:30 Imagini inedite: Marea Britanie azi II 12:00 Agricultura, incotro? (reluare) 13:00 Week-end magazin 16:00 Cafeneaua literara si artistica 17:00 Club international

18:00 Stiri tvRM 18:05 Admiterea la Universitatea Spiru Haret 18:30 Actualitati 19:00 Teleenciclopedia valorilor romanesti 20:00 Cantecul si casa lui 21:00 Teatru: Petrus 22:30 Forum IT (reluare) 23:30 Saptamana interna 00:00 Program muzical 00:30 Admiterea la Universitatea Spiru Haret 01:00 Muzica si reluari de emisiuni 05:30 Admiterea la Universitatea Spiru Haret



















156 vizualizari


Abonare la comentarii cu RSS

ESRI

Top 5 articole cele mai ...



Hotnews
Agenţii de ştiri

Siteul Hotnews.ro foloseste cookie-uri. Cookie-urile ne ajută să imbunatatim serviciile noastre. Mai multe detalii, aici.
hosted by
powered by
developed by
mobile version