Programul Televiziunii "ROMANIA DE MAINE", saptamana 05 - 11 iulie 2004

de     HotNews.ro
Marţi, 29 iunie 2004, 0:00


LUNI – 5 iulie 2004

6:00 Saptamana interna (reluare) 6:30 Gimnastica de inviorare (reluare) 6:40 Admiterea la Universitatea Spiru Haret 7:00 La sfat cu medicul 7:30 Revista presei 8:30 Vis de adolescent 9:00 Ani de liceu 9:20 Admiterea la Universitatea Spiru Haret 9:53 Stiri tvRM 10:00 Film documentar Provence 11:00 Meridiane sportive 11:30 Liceeni la portile Universitatii „Spiru Haret”

12:00 Admiterea la Universitatea Spiru Haret 12:30 Resursele umane ale Romaniei in perspectiva integrarii in UE 13:30 Calea succesului : Cristian Topescu (reluare) 14:00 Stiri tvRM 14:05 Telecinemateca: film serial Arsene Lupin ep.XXVI

15:05 Un cantec pentru inima ta 15:30 Admiterea la Universitatea Spiru Haret 16:00 Preluare Deutsche Welle 16:30 Amfitrion Corina Chiriac Invitat: Simona Patraulea (reluare) 17:30 Curier juridic

18:00 Stiri tvRM 18:05 Admiterea la Universitatea Spiru Haret 18:30 Actualitati 19:00 Jurnal economic 19:15 Ora melomanului 20:00 Dincolo de arena 20:40 Admiterea la Universitatea Spiru Haret 21:00 Academica -Economic 22:00 Film artistic romanesc – reluare

00:00 24 de ore 00:30 Admiterea la Universitatea Spiru Haret 01:00 Muzica si reluari de emisiuni 05:30 Admiterea la Universitatea Spiru Haret

MARTI – 6 iulie 2004

6:00 24 ore (reluare) 6:30 Gimnastica de inviorare 6:40 Admiterea la Universitatea Spiru Haret 7:00 La sfat cu medicul 7:30 Revista presei 8:00 Univers studentesc 9:00 Liceeni la portile Universitatii Spiru Haret 9:20 Admiterea la Universitatea Spiru Haret 9:53 Stiri tvRM 10:00 Documentar artistic 11:00 Univers studentesc (reluare)

12:00 Admiterea la Universitatea Spiru Haret 12:30 Starea de drept (reluare) 13:20 Armonii clasice 14:00 Stiri tvRM 14:05 Telecinemateca : film serial Familia Thibault ep. I 15:05 Tinere talente 15:30 Admiterea la Universitatea Spiru Haret 16:00 Preluare Deutsche Welle 16:30 Amfitrion Corina Chiriac Invitat: Ana Petrescu, economist 17:30 Curier juridic

18:00 Stiri tvRM 18:05 Admiterea la Universitatea Spiru Haret 18:30 Actualitati 19:00 Jurnal economic 19:15 Drepturi si obligatii europene 20:00 Fairplay 20:40 Admiterea la Universitatea Spiru Haret 21:00 Academica 22:00 Amfitrion Corina

23:00 Armonii clasice 00:00 24 de ore 00:30 Admiterea la Universitatea Spiru Haret 01:00 Muzica si reluari de emisiuni 05:30 Admiterea la Universitatea Spiru Haret

MIERCURI – 7 iulie 2004

6:00 24 ore (reluare) 6:30 Gimnastica de inviorare 6:40 Admiterea la Universitatea Spiru Haret 7:00 La sfat cu medicul 7:30 Revista presei 8:00 Ani de liceu 8:30 Vis de adolescent 9:20 Admiterea la Universitatea Spiru Haret 9:53 Stiri tvRM 10:00 Cafeneaua literara (reluare) 11:00 Vara adolescentilor (reluare)

12:00 Admiterea la Universitatea Spiru Haret 12:30 Autografe muzicale 13:00 Traieste-ti arta ! (reluare) 14:00 Stiri tvRM 14:05 Telecinemateca: film serial Familia Thibault ep. II 15:05 Muzica usoara 15:30 Admiterea la Universitatea Spiru Haret 16:00 Preluare Deutsche Welle 16:30 Amfiteatrul artelor 17:30 Vorbiti, scrieti romaneste!

18:00 Stiri tvRM 18:05 Admiterea la Universitatea Spiru Haret 18:30 Actualitati 19:00 Jurnal economic 19:15 Liceeni la portile Universitatii „Spiru Haret” 19:50 Intalnire cu folclorul 20:10 Repere romanesti 20:40 Admiterea la Universitatea Spiru Haret 21:00 Academica: Romania in lume 22:00 Amfitrion Corina

23:00 Ora de muzica 00:00 24 de ore 00:30 Admiterea la Universitatea Spiru Haret 01:00 Muzica si reluari de emisiuni 05:30 Admiterea la Universitatea Spiru Haret


JOI – 8 iulie 2004

6:00 24 ore (reluare) 6:30 Gimnastica de inviorare 6:40 Admiterea la Universitatea Spiru Haret 7:00 La sfat cu medicul 7:30 Revista presei 8:00 Univers studentesc 8:30 Liceeni la portile Universitatii Spiru Haret 9:20 Admiterea la Universitatea Spiru Haret 9:53 Stiri tvRM 10:00 Film artistic romanesc

12:00 Admiterea la Universitatea Spiru Haret 12:30 Drepturi si obligatii europene (reluare) 13:20 Dincolo de arena (reluare) 14:00 Stiri tvRM 14:05 Telecinemateca: film serial Familia Thibault ep.
III 15:05 Recitaluri 15:30 Admiterea la Universitatea Spiru Haret 16:00 Preluare Deutsche Welle 16:30 Amfitrion Corina Chiriac: Maruca Pivniceru 17:30 Curier juridic 18:00 Stiri tvRM 18:05 Admiterea la Universitatea Spiru Haret 18:30 Actualitati

19:00 Jurnal economic 19:15 Deschide cartea! 19:40 Forum IT 20:40 Admiterea la Universitatea Spiru Haret 21:00 Academica – Cultura fara tranzitie 22:00 Amfitrion Corina 23:00 Cinepanorama 00:00 24 de ore 00:30 Admiterea la Universitatea Spiru Haret 01:00 Muzica si reluari de emisiuni 05:30 Admiterea la Universitatea Spiru Haret


VINERI - 9 iulie 2004

06:00 Admiterea la Universitatea Spiru Haret 6:20 Gimnastica de inviorare 6:30 La sfat cu medicul 7:00 24 de ore 7:30 Revista presei 8:00 Ani de liceu (reluare) 9:00 Vis de adolescent 9:20 Admiterea la Universitatea Spiru Haret 9:53 Stiri tvRM 10:00 Telecinemateca Estului – Doamna cu catelul

12:00 Arta documentarului: Mileniul Austriac II (reluare) 13:00 Autografe muzicale 14:00 Stiri tvRM 14:05 Telecinemateca: film serial Familia Thibault ep. IV 15:05 15:30 Sahul de la A la Z 16:00 Preluare Deutsche Welle 16:30 Intalnire cu Folclorul 17:00 Lumea de maine 18:00 Stiri tvRM 18:05 Admiterea la Universitatea Spiru Haret 18:30 Actualitati

19:00 Jurnal economic 19:15 Starea de drept 20:10 Vara adolescentilor 20:40 Admiterea la Universitatea Spiru Haret 21:00 Oameni care sunt; Carmen Stanescu 22:00 Revista presei 22:30 Zile de vacanta. 23:30 24 de ore 00:00 Iti mai aduci aminte doamna? Emisiune de Ionela Prodan (reluare) 01:00 Muzica si reluari de emisiuni


SAMBATA – 10 iulie 2004

06:00 Admiterea la Universitatea Spiru Haret 6:20 Gimnastica de inviorare 6:30 Vara adolescentilor (reluare) 7:00 24 de ore 7:30 Revista presei 8:00 Planeta copiilor (reluare) 09:00 Medicul va asculta 10:00 Vorbiti, scrieti romaneste! (reluare) 10:30 Al treilea ochi 11:00 Scoala de sambata

12:00 Agricultura si alimentatia 13:00 Folclorul – cum trebuie iubit 13:30 Amintiri de la filmare 14:00 Cinepanorama 15:00 Un cantec pentru inima ta 15:30 O melodie pentru fiecare 16:00 Deschide cartea! 16:20 Caleidoscop. 17:00Traieste-ti arta!18:00 Stiri tvRM 18:05 Admiterea laUniversitatea Spiru Haret 18:30 Actualitati

19:00 Armonii clasice 19:40 Club international (reluare) 20:40 Admiterea la Universitatea Spiru Haret 21:00 Film artistic romanesc „Iancu Jianu Zapciul” 23:00 Calea succesului: Alexa Visarion 23:30 Saptamana externa 00:00 Film documentar Marea Britanie azi V 00:30 Muzica si reluari de emisiuni.05:30


DUMINICA – 11 iulie 2004

06:00 Admiterea la Universitatea Spiru Haret 6:20 Gimnastica de inviorare 6:30 La sfat cu medicul 7:00 Saptamana externa (reluare) 7:30 Litoral 2004 8:00 Ora de muzica 09:00 Credinta si viata 10:00 Planeta copiilor 11:00 Knock out 11:30 Agricultura si alimentatia

12:30 Euterpe 13:00 Week-end magazin 16:00 Cafeneaua literara si artistica 17:00 Club international: Japonia – Festivalul de artificii 18:00 Stiri tvRM 18:05 Admiterea la Universitatea Spiru Haret 18:30 Actualitati

19:00 Teleenciclopedia valorilor romanesti 20:00 Cantecul si casa lui 21:00 Film artistic – Mont Oriol I (Franta) 22:30 Forum IT (reluare) 23:30 Saptamana interna 00:00 Program muzical 01:00 Muzica si reluari de emisiuni


















359 vizualizari


Abonare la comentarii cu RSS

ESRI

Top 5 articole cele mai ...



Hotnews
Agenţii de ştiri

Siteul Hotnews.ro foloseste cookie-uri. Cookie-urile ne ajută să imbunatatim serviciile noastre. Mai multe detalii, aici.
hosted by
powered by
developed by
mobile version
Sâmbătă