Victor Ponta: Am stat la coada sa votez. Sunt suparat ca nimeni nu mai transmite cozile cum le transmitea in 2014

de I.C.     HotNews.ro
Duminică, 5 iunie 2016, 20:55 Actualitate | Alegeri locale 2016. Bucuresti

Victor Ponta
Foto: Agerpres
Fostul presedinte al PSD Victor Ponta a spus ca este suparat ca nimeni nu mai transmite cozile de la sectiile de votare la aceste alegeri, asa cum se intampla in 2014, relateaza Agerpres.

"Am stat la coada sa votez, la sectia 167. Banuiesc ca o sa ii ia DNA-ul si pe ei, nu? Ca am stat la coada", a declarat Ponta la sosire la sediul PSD din Kiseleff.

Intrebat daca este suparat ca a stat la coada, fostul lider al PSD a mentionat ca este suparat "ca nu mai transmite nimeni cozile acum, cum le transmitea in 2014". Intrebat daca este increzator intr-o victorie a partidului la aceste alegeri, Ponta a spus: "De fiecare data".


Citeste mai multe despre   









1987 vizualizari
  • +8 (10 voturi)    
    a stat la coada 5 minute sau 10 ore? (Duminică, 5 iunie 2016, 21:01)

    zzztop [utilizator]

    parca in strainatate au stat la coada 10 ore si tot nu au putut sa voteze.

    dar falsificarea adevarului este principala calitate a domnului plagiator
  • +10 (12 voturi)    
    imbecilul asta... (Duminică, 5 iunie 2016, 21:06)

    loveparade [utilizator]

    ar trebui scos in afara legii.
    atata tupeu are incat chiar stai sa te intrebi daca nu e bolnav la cap. josnic!
  • +7 (7 voturi)    
    Vreau si eu la coada cu Dottore (Duminică, 5 iunie 2016, 21:06)

    SocruLuGorghiuSiDragnea [utilizator]

    Poate pica ceva din cele 100 de milioane pe an pentru "alte produse si servicii" de la primaria Oprescu 2.
  • +3 (3 voturi)    
    Prea defect,prea de Rahova arivistul asta politic (Duminică, 5 iunie 2016, 21:44)

    Plagarus [utilizator]

    Se cam termina veninul din gusa inculpatului Ponta Viorel.
  • +3 (3 voturi)    
    ... (Duminică, 5 iunie 2016, 21:46)

    karula [utilizator]

    Daca incercai la cimitir...te luau primul!
  • +1 (1 vot)    
    Haha (Duminică, 5 iunie 2016, 22:00)

    MPopa [utilizator]

    Pontilica tata, inca mai suferi ca n-ai ajuns presedinte? Lasa ca pune tanti Firea saua pe PSD si-o sa-i duci geanta numai ca se indure si sa recomande colegilor sa nu-ti retraga imunitatea.
  • +2 (2 voturi)    
    Ce individ abject! (Duminică, 5 iunie 2016, 22:19)

    Andradda [utilizator]

    Din 8 milioane de romani care au votat, el e singurul care se plange ca ar fi stat la coada. Si mai are si pretentia ca e spiritual !
    Un rebut in adevaratul sens al cuvantuluit!
  • 0 (0 voturi)    
    Minciuna prin falsa statistica! (Duminică, 5 iunie 2016, 23:25)

    Carpi [utilizator]

    Este clar ca Ponta vrea sa dea impresia ca s-a votat greu in toata tara (din cauza guvernului Ciolos desigur!!). Asta este adevarata miza a cuvintelor lui !.
    Si uite asa, desi poate are dreptate cu sectia 167 din Bucuresti, in realitate, ca fost prim ministru, este josnica vaicareala lui !!!
  • 0 (0 voturi)    
    nesimtire (Luni, 6 iunie 2016, 10:01)

    Ilidia [utilizator]

    Si ce alta treaba avea de facut? Nesimtitul maimutoi a stat la coada 10-20 de minute in Bucuresti, nu in diaspora, unde el si gasca au tras sforile ca sa-i impiedice pe romani sa voteze. Si mai are si tpeu sa se planga.