Razvan Firea, fiul vitreg al Gabrielei Firea: Cand veti merge la vot, sa nu va alunece stampila din greseala pe numele meu

de Red. Politic     HotNews.ro

Razvan Firea si indemnul la vot
Foto: Facebook
Razvan Firea, fiul vitreg al Gabrielei Firea dintr-o casnicie anterioara, i-a indemnat pe prietenii sai de pe Facebook sa nu o voteze pe mama sa la alegerile de duminica. "Stiu ca va sunt simpatic, dar cand veti merge la vot ( si sa va duceti), sa nu va alunece stampila din greseala pe numele meu", a scris Razvan Firea pe contul sau de Facebook.

Relatia dintre Razvan Firea si Gabriela Firea este una rece, dupa cum scrie presa tabloida. Razvan Firea, model pentru creatori autohtoni de moda, este fiul lui Rasvan Firea (fostul sot al Gabrielei Firea).












[P] ​Accepta provocarea unui business fara hartii! E mai simplu decat crezi               

Activitatile noastre zilnice sunt din ce in ce mai orientate catre mediul electronic si online. Traim intr-un ritm care ne-a impus sa adoptam solutii eficiente si sigure pentru a plati facturi si taxe, a face cumparaturi, a verifica soldurile bancare, etc. Este o practica pe care am ales-o din dorinta de a simplifica lucrurile si pe care multi dintre noi ne dorim sa o regasim si in viata profesionala, unde cautam solutii pentru a depasi constrangerile de timp si spatiu atunci cand trebuie sa obtinem  o aprobare, sa  semnam rapid un contract sau sa accesam un document de la distanta.
108781 vizualizari
  • +25 (27 voturi)    
    :)) (Marţi, 31 mai 2016, 20:23)

    un om [utilizator]

    el o stie mai bine....
  • +25 (27 voturi)    
    Ok ! (Marţi, 31 mai 2016, 20:37)

    chiuaua [utilizator]

    vom evita stampilarea pe FIREA .
    Bun indemn.
    Bine ca mai sunt oameni de seama ce ne vor binele in tara asta
    Sa va dea D-zeu multa minte si sanatate noua !
  • +30 (32 voturi)    
    Daca (Marţi, 31 mai 2016, 21:03)

    adrian88000 [utilizator]

    nici fiul nu o voteaza....
  • +17 (17 voturi)    
    Casnicia a fost "anteriora" pentru ca... (Marţi, 31 mai 2016, 21:39)

    mcris [utilizator]

    sotul ei a murit. Bad luck.
  • +12 (14 voturi)    
    Din fericire pentru el.... (Miercuri, 1 iunie 2016, 6:35)

    gigiN [utilizator]

    ...,se pare ca nu seamana cu ...tzatza firea ! Dar mai bine ar suna tzatza pandelica !
  • +14 (16 voturi)    
    Da oameni buni, ascultati, el o cunoaste pe Firea (Miercuri, 1 iunie 2016, 9:08)

    Romania, tara pomanagiilor [utilizator]

    mai bine ca oricine. Si nici nu e mafiot ca Pandele.
  • -20 (22 voturi)    
    Copil suparacios (Miercuri, 1 iunie 2016, 9:14)

    1NL [utilizator]

    Acum n-o sa luam de buna supararea unui tanar care nu primeste alocatia ceruta...
    Cred ca doamna Firea este, totusi, o mama buna( chiar daca e vitrega)!
    • +5 (7 voturi)    
      Asa este (Miercuri, 1 iunie 2016, 13:09)

      DumitruDavid [anonim] i-a raspuns lui 1NL

      Da, e o mama excelenta, vezi nota luata la bac, la romana, de catre fiu-su al' natural :)
  • -2 (4 voturi)    
    Nu v-ati prins,baiatul a spus sa nu va (Miercuri, 1 iunie 2016, 13:52)

    xrogo [utilizator]

    alunece din greseala stampila pe numele Firea,sa va alunece intentionat !!!
  • +2 (2 voturi)    
    Nu va mai pierdeti cu Firea (Miercuri, 1 iunie 2016, 14:27)

    FreakaThe-jmirghel [utilizator]

    Lasati-o in zeama ei coclita
  • 0 (2 voturi)    
    Indemnul e bun, chiar daca e motivat (Miercuri, 1 iunie 2016, 18:13)

    Susufler0 [utilizator]

    de o suparare punctuala a tanarului "beizadel" !

    Nu l-a "ajutat" ma-sa sa ia bacul si a mai si aparut in presa stirea (adevarata) ca a "izbutit" sa ia o medie de vreo 2 si ceva !

    PS. Oricum, n-o votati pe masa !