HotNews.ro va ureaza Paste fericit!

de Red. Stiri     HotNews.ro
Duminică, 12 aprilie 2015, 10:08 Actualitate

Redactia HotNews.ro le ureaza tuturor celor ce serbeaza astazi Invierea lui Iisus Hristos sa aiba parte de un Paste fericit alaturi de familie si prieteni.

























Material sustinut de Siemens

"Comorile" detinute de primarii: cum pot fi folosite marile baze de date pentru a imbunatati serviciile oferite cetatenilor. Studiu de caz City Pulse

Brasovul si orasul Aarhus din Danemarca au luat parte timp de trei ani la un proiect inedit de cercetare - City Pulse, finantat de Uniunea Europeana. Pe scurt, scopul proiectului a fost sa colecteze si sa coreleze cat mai multe date despre cele doua orase, iar pe baza acestora primariile sau companiile sa dezvolte aplicatii gratuite care sa imbunatateasca serviciile oferite cetatenilor.

1437 vizualizari

  • -5 (9 voturi)    
    Asta e urare interesanta. (Duminică, 12 aprilie 2015, 11:44)

    Peredhil [utilizator]

    "$stringUtils.replaceAll($stringUtils.replaceAll($article.content, "<expand>", "Citeste mai mult", false, "") "

    replace,expand,citeste.....multumesc la fel,o sa incerc.

    In rest nu mai zic nimic,sunt convins ca ati primit suficiente sms tematice,deci stiti cum sta treaba.
    • 0 (4 voturi)    
      Mujic ai fost (Duminică, 12 aprilie 2015, 16:56)

      un domn [utilizator] i-a raspuns lui Peredhil

      Music vei fi
      • -3 (7 voturi)    
        Multumesc,multumesc (Duminică, 12 aprilie 2015, 19:45)

        Peredhil [utilizator] i-a raspuns lui un domn

        E o unda de rafinament si optimism in postul dv.O concizie de haiku.Plus, cred ca de la mujic la music e un pas evolutiv.What kind of music if you don't mind,dear sir?
  • +3 (3 voturi)    
    La fel si Dvs. (Duminică, 12 aprilie 2015, 12:10)

    valikika [utilizator]

    Frumoasa urare!
    Asta se vede in articol: $stringUtils.replaceAll($stringUtils.replaceAll($article.content, "<expand>", "Citeste mai mult", false, "")
  • 0 (6 voturi)    
    :P (Duminică, 12 aprilie 2015, 12:30)

    Soljenitin [utilizator]

    Merci, si voi!

    Peshte fericit! :D
  • 0 (8 voturi)    
    Nu (Duminică, 12 aprilie 2015, 12:40)

    snams [utilizator]

    Nu! Nu vreau să pasc fericit. Sunt carnivor.
  • -5 (7 voturi)    
    Noaptea lui Yuri (Duminică, 12 aprilie 2015, 16:02)

    Nyk1 [utilizator]

    Diseară este și noaptea lui Yuri, se aniversează 54 de ani de când Yuri Gagarin a mers pentru prima dată acolo unde niciun om nu a mai fost. Și, poate la fel ca și cealaltă personalitate comemorată astăzi, s-a întors ca să povestească celorlalți cum a fost.

    Слава Юрию Гагарину, слава космонавтов!
    Glorie lui Yuri Gagarin, glorie cosmonauților!
    • +2 (2 voturi)    
      si totusi (Duminică, 12 aprilie 2015, 21:59)

      IancuJianu [utilizator] i-a raspuns lui Nyk1

      tinind cont de harta lui Piri Reis se pare ca Gagarin nu a fost primul care a zburat in spatiu...
  • +1 (1 vot)    
    Multumesc! (Duminică, 12 aprilie 2015, 16:04)

    cinevatus [utilizator]

    Spor!
  • +1 (5 voturi)    
    Et tu, Brute? (Duminică, 12 aprilie 2015, 20:01)

    Mignan [utilizator]

    Habotnicia cuprinde Romania!
    • +1 (3 voturi)    
      E o nuanta totusi (Duminică, 12 aprilie 2015, 21:05)

      cenzuratul [utilizator] i-a raspuns lui Mignan

      Sa observam totusi ca urarea HN e suficient de decenta pentru contextul curent. Urarea se adreseaza "tuturor celor ce sarbeaza [a se citi serbeaza] astazi" pastele.
    • +3 (3 voturi)    
      Habotnicie? E normal (Luni, 13 aprilie 2015, 0:02)

      cinevatus [utilizator] i-a raspuns lui Mignan

      Am colegi musulmani si atei convinsi (foarte). Toti au facut urari. E normal si tine de un oarecare respect minim. Nu inteleg.