HotNews.ro va ureaza Paste fericit!

de Red. Stiri     HotNews.ro
Duminică, 12 aprilie 2015, 10:08 Actualitate

Redactia HotNews.ro le ureaza tuturor celor ce serbeaza astazi Invierea lui Iisus Hristos sa aiba parte de un Paste fericit alaturi de familie si prieteni.










1410 vizualizari
  • -5 (9 voturi)    
    Asta e urare interesanta. (Duminică, 12 aprilie 2015, 11:44)

    Peredhil [utilizator]

    "$stringUtils.replaceAll($stringUtils.replaceAll($article.content, "<expand>", "Citeste mai mult", false, "") "

    replace,expand,citeste.....multumesc la fel,o sa incerc.

    In rest nu mai zic nimic,sunt convins ca ati primit suficiente sms tematice,deci stiti cum sta treaba.
    • 0 (4 voturi)    
      Mujic ai fost (Duminică, 12 aprilie 2015, 16:56)

      un domn [utilizator] i-a raspuns lui Peredhil

      Music vei fi
      • -3 (7 voturi)    
        Multumesc,multumesc (Duminică, 12 aprilie 2015, 19:45)

        Peredhil [utilizator] i-a raspuns lui un domn

        E o unda de rafinament si optimism in postul dv.O concizie de haiku.Plus, cred ca de la mujic la music e un pas evolutiv.What kind of music if you don't mind,dear sir?
  • +3 (3 voturi)    
    La fel si Dvs. (Duminică, 12 aprilie 2015, 12:10)

    valikika [utilizator]

    Frumoasa urare!
    Asta se vede in articol: $stringUtils.replaceAll($stringUtils.replaceAll($article.content, "<expand>", "Citeste mai mult", false, "")
  • 0 (6 voturi)    
    :P (Duminică, 12 aprilie 2015, 12:30)

    Soljenitin [utilizator]

    Merci, si voi!

    Peshte fericit! :D
  • 0 (8 voturi)    
    Nu (Duminică, 12 aprilie 2015, 12:40)

    snams [utilizator]

    Nu! Nu vreau să pasc fericit. Sunt carnivor.
  • -5 (7 voturi)    
    Noaptea lui Yuri (Duminică, 12 aprilie 2015, 16:02)

    Nyk1 [utilizator]

    Diseară este și noaptea lui Yuri, se aniversează 54 de ani de când Yuri Gagarin a mers pentru prima dată acolo unde niciun om nu a mai fost. Și, poate la fel ca și cealaltă personalitate comemorată astăzi, s-a întors ca să povestească celorlalți cum a fost.

    Слава Юрию Гагарину, слава космонавтов!
    Glorie lui Yuri Gagarin, glorie cosmonauților!
    • +2 (2 voturi)    
      si totusi (Duminică, 12 aprilie 2015, 21:59)

      IancuJianu [utilizator] i-a raspuns lui Nyk1

      tinind cont de harta lui Piri Reis se pare ca Gagarin nu a fost primul care a zburat in spatiu...
  • +1 (1 vot)    
    Multumesc! (Duminică, 12 aprilie 2015, 16:04)

    cinevatus [utilizator]

    Spor!
  • +1 (5 voturi)    
    Et tu, Brute? (Duminică, 12 aprilie 2015, 20:01)

    Mignan [utilizator]

    Habotnicia cuprinde Romania!
    • +1 (3 voturi)    
      E o nuanta totusi (Duminică, 12 aprilie 2015, 21:05)

      cenzuratul [utilizator] i-a raspuns lui Mignan

      Sa observam totusi ca urarea HN e suficient de decenta pentru contextul curent. Urarea se adreseaza "tuturor celor ce sarbeaza [a se citi serbeaza] astazi" pastele.
    • +3 (3 voturi)    
      Habotnicie? E normal (Luni, 13 aprilie 2015, 0:02)

      cinevatus [utilizator] i-a raspuns lui Mignan

      Am colegi musulmani si atei convinsi (foarte). Toti au facut urari. E normal si tine de un oarecare respect minim. Nu inteleg.