Redactia Hotnews.ro
  • Cristian Pantazi - redactor sef - cristian.pantazi[at]hotnews.ro
  • Dan Tăpălaga - editor coordonator (Actualitate, Politic) - dan.tapalaga[at]hotnews.ro
Actualitate
  • Robert Mihăilescu - coordonator Actualitate - robert.mihailescu[at]hotnews.ro
  • Alina Neagu - redactor - alina.neagu[at]hotnews.ro
  • Iulia Roşca - redactor - iulia.rosca[at]hotnews.ro
  • George Sîrbu - redactor - george.sirbu[at]hotnews.ro
  • Claudiu Zamfir - redactor - claudiu.zamfir[at]hotnews.ro
  • Viorela Marin - redactor - viorela.marin[at]hotnews.ro
  • Luminiţa Pârvu - reporter - luminita.parvu[at]hotnews.ro
  • Victor Cozmei - reporter - victor.cozmei[at]hotnews.ro
  • Raluca Pantazi - reporter - raluca.pantazi[at]hotnews.ro
  • Nicoleta Onofrei - reporter - nicoleta.onofrei[at]hotnews.ro
Economie
  • Costin Ionescu - editor coordonator (english HotNews, Media) - costin.ionescu[at]hotnews.ro
  • Dan Popa - senior editor (Banci, Finante) - dan.popa[at]hotnews.ro
  • Adrian Vasilache - redactor (Telecom, Asigurari, Imobiliare) - adrian.vasilache[at]hotnews.ro
  • Claudia Pârvoiu - redactor - claudia.parvoiu[at]hotnews.ro
Sport
  • Adrian Ilincescu - reporter - adrian.ilincescu[at]hotnews.ro

Contact: Calea Victoriei 21-23, Bucuresti, 030023
Tel: (+40) 21 314.88.12 Fax: (+40) 21 314.88.15
email: redactie[at]hotnews.ro

ESRI

Top 5 articole cele mai ...



Hotnews
Agenţii de ştiri

Siteul Hotnews.ro foloseste cookie-uri. Cookie-urile ne ajută să imbunatatim serviciile noastre. Mai multe detalii, aici.
hosted by
powered by
developed by
mobile version
Marţi