Redacția HotNews.ro


  • Ionuț Baiaș - editor coordonator ediția de noapte - ionut.baias[at]hotnews.ro

  • Vlad Barză - senior editor (auto, IT, infrastructură) - vlad.barza[at]hotnews.ro

  • Florin Bărbuță - redactor de specialitate (economie, finanțe) - florin.barbuta[at]hotnews.ro

  • Gabriel Bejan - senior editor - gabriel.bejan[at]hotnews.ro

  • Raul Costa - senior editor (Redacción Español) - raul.costa[at]hotnews.ro

  • Victor Cozmei - editor coordonator (infrastructură, apărare, multimedia, reportaje, evenimente) - victor.cozmei[at]hotnews.ro

  • Clarice Dinu - redactor-șef - clarice.dinu[at]hotnews.ro

  • Ramona Florea - senior editor (manager proiect, social media)

  • Mona Hera - coordonator newsroom - mona.hera[at]hotnews.ro

  • Adi Iacob - redactor de specialitate (economie, proiect StartupCafe, video) - adi.iacob[at]startupcafe.ro

  • Adrian Ilincescu - editor coordonator (sport, life) - adrian.ilincescu[at]hotnews.ro

  • Eugen Istodor - senior editor (coordonator proiect Perspektiva) - eugen.istodor[at]hotnews.ro

  • Catiușa Ivanov - senior editor (administrație publică locală, mediu, patrimoniu, cultură, evenimente) - catiusa.ivanov[at]hotnews.ro

  • Sebastian Jucan - redactor de specialitate (actualitate) - sebastian.jucan[at]hotnews.ro

  • Viorela Marin - redactor de specialitate (monitorizări, actualitate) - viorela.marin[at]hotnews.ro

  • Alina Neagu - redactor de specialitate (sănătate, actualitate) - alina.neagu[at]hotnews.ro

  • Nicoleta Onofrei - redactor de specialitate (actualitate) - nicoleta.onofrei[at]hotnews.ro

  • Luminița Pârvu - redactor de specialitate (politic, proiect StartupCafe) - luminita.parvu[at]hotnews.ro

  • Claudia Pîrvoiu - editor coordonator (guvern, energie, companii, asigurări, agricultură) - claudia.pirvoiu[at]hotnews.ro

  • Dan Popa - editor coordonator (finanțe-bănci) - dan.popa[at]hotnews.ro

  • Roxana Preda - redactor de specialitate (actualitate) - roxana.preda[at]hotnews.ro

  • Lucian Popescu - senior editor (coordonator proiect Contributors) - lucian.popescu[at]hotnews.ro

  • Ovidiu Popica - senior editor (coordonator proiect StartupCafe) - ovidiu.popica[at]startupcafe.ro

  • Iulia Roșca - redactor de specialitate (politic, reporter detașat la parlament) - iulia.rosca[at]hotnews.ro

  • George Sîrbu - senior editor (actualitate) - george.sirbu[at]hotnews.ro

  • Adrian Vasilache - senior editor (comunicații, asigurări) - adrian.vasilache[at]hotnews.ro

  • Claudiu Zamfir - senior editor (fonduri europene) - claudiu.zamfir[at]hotnews.ro


ESRI

Top 10 articole cele mai ...



Hotnews
Agenţii de ştiri

Siteul Hotnews.ro foloseste cookie-uri. Cookie-urile ne ajută să imbunatatim serviciile noastre. Mai multe detalii, aici.



powered by
developed by