TVR 2
Apăsaţi pe o zi din săptămână (cap de coloană) pentru a vedea programul zilei respective
04:05
(cor., 2011, s. dr., episodul 56)
04:40
(emis. info.)
04:50
(2013, emis. info.)
05:30
(emis. info.)
06:00
Gala Premiilor Uniunii Scriitorilor din România
06:55
(musical)
07:00
(emis. info.)
07:05
(2013, emis. info.)
07:15
(promo)
07:45
(cor., 2011, s. dr., episodul 57)
08:20
(cor., 2011, s. dr., episodul 58)
09:00
Filler Anul Brâncoveanu
09:10
(ger., 1999, s. doc.)
10:10
(rep.)
11:10
Gala Premiilor Uniunii Scriitorilor din România
13:00
Maestro: Violonistul Bujor Prelipcean (I)
14:00
(engl.-can., 2003, s. doc., episodul 5)
15:00
(can., 2005, s. copii, episodul 63)
15:25
(can., 2005, s. copii, episodul 64)
15:50
(2013, emis. info.)
16:00
Filler Anul Brâncoveanu
18:00
(emis. info.)
18:30
(s. doc., episodul 1)
19:00
Atletism: Semifinale şi finale
23:00
Filler Anul Brâncoveanu
23:10
(sua, 2005, s. tv, sezonul 4, episodul 2)
23:35
(sua, 2005, s. tv, sezonul 4, episodul 3)
00:00
Pe urmele lui Avraam
00:50
Maestro
01:45
(emis. info.)
02:00
(2014, emis. mag.)
02:50
(2013, emis. info.)
03:30
(cor., 2011, s. dr., episodul 57)
04:05
(cor., 2011, s. dr., episodul 58)
04:40
(emis. info.)
04:50
(2013, emis. info.)
05:30
(emis. info.)
06:00
Telerecital
06:55
(musical)
07:00
(emis. info.)
07:05
(2013, emis. info.)
07:15
(promo)
07:45
(cor., 2011, s. dr., episodul 59)
08:20
(cor., 2011, s. dr., episodul 60)
08:50
Filler Anul Brâncoveanu
08:55
(2014, talk show)
09:45
(2010, rep.)
10:45
Lumina creştinului
12:50
(2013, emis. info.)
13:00
Maestro: Violonistul Bujor Prelipcean (II)
14:00
(s. doc., episodul 1)
15:00
(can., 2005, s. copii, episodul 65)
15:25
(can., 2005, s. copii, episodul 66)
15:50
(2013, emis. info.)
16:00
(it., 2002, ser., episodul 28)
18:00
(emis. info.)
18:30
O altfel de Înviere
19:00
Anul Brâncoveanu: Mănăstirea Sâmbăta de Sus
19:40
Filler Anul Brâncoveanu
19:45
Atletism: Semifinale şi finale
23:10
(sua, 2005, s. tv, sezonul 4, episodul 4)
23:35
(sua, 2005, s. tv, sezonul 4, episodul 5)
00:00
Pe urmele lui Avraam
01:00
Maestro
01:45
(emis. info.)
02:00
(2014, progr.muz.)
02:50
(2013, emis. info.)
03:30
(cor., 2011, s. dr., episodul 59)
04:05
(cor., 2011, s. dr., episodul 60)
04:40
(emis. info.)
04:50
(2013, emis. info.)
05:30
(emis. info.)
06:00
(2013, divertisment)
06:55
(musical)
07:00
(emis. info.)
07:05
(2013, emis. info.)
07:15
(promo)
07:45
(emis. info.)
08:00
(emis. mag.)
09:30
Patron, catedrală, oraş
10:00
Rugby: CSM Bucureşti - RCJ Farul Constanţa
11:55
Anul Brâncoveanu: Această poartă a creştinătăţii...
12:30
(2013, emis. info.)
13:00
(2008, s. muz)
14:00
Anul Brâncoveanu: Bisericile Mamu şi Doiceşti
14:30
(2014, emis. mag.)
15:30
(doc. călăt., episodul 5)
16:00
Atletism: Semifinale şi finale.
19:10
Telerecital
20:10
(sua, 1993, f. dr.)
22:05
(2014, program cult.)
22:35
Anul Brâncoveanu
23:35
(sua, 1987, s. doc.)
01:10
Telerecital
02:05
(emis. info.)
02:10
(2013, emis. info.)
02:20
(2014, program cult.)
02:50
(2014, emis. mag.)
03:40
(doc. călăt., episodul 5)
04:10
Anul Brâncoveanu
05:00
Anul Brâncoveanu: Bisericile Mamu şi Doiceşti
05:30
(emis. info.)
06:00
(ger., 1999, s. doc.)
06:55
(musical)
07:00
(emis. info.)
07:15
(promo)
07:45
(emis. info.)
08:00
(2008, s. muz)
09:00
(emis. mag.)
10:00
( aus., 2002, s. com., episodul 1)
10:30
( aus., 2002, s. com., episodul 2)
11:00
(emis. con.)
13:00
(talk show)
13:30
(2013, mag. life-style)
14:10
(rom., 1981)
15:30
(2014, program cult.)
16:00
Atletism: Semifinale şi finale
18:45
(emis. info.)
20:10
(rom., 1974, f. dr.)
21:50
(rom., 2004, s. dr., episodul 11)
22:50
(2014, emis. mag.)
23:50
Teatru: Groapa cu nisip, de Michal Walczak
01:00
Teatru: Pic-nic pe câmpul de luptă, de Francesco Arrabal
01:50
(rom., 1981)
03:10
(emis. con.)
05:00
(talk show)
05:30
(emis. info.)
06:00
(ger., 1999, s. doc.)
06:55
(musical)
07:00
(emis. info.)
07:15
(promo)
07:45
(cor., 2011, s. dr., episodul 61)
08:20
(cor., 2011, s. dr., episodul 62)
09:00
(2013, emis. info.)
09:10
(ger., 1999, s. doc.)
10:10
(2010, rep.)
11:10
(2014, emis. mag.)
12:00
Telerecital
13:00
Maestro: Tenorul Cornel Stavru
14:00
(2014, program cult.)
15:00
(can., 2005, s. copii, episodul 67)
15:25
(can., 2005, s. copii, episodul 68)
15:50
(2013, emis. info.)
16:00
(it., 2002, ser., episodul 29)
18:00
(emis. info.)
18:30
(s. doc., episodul 2)
19:05
Înot: Semifinale şi finale
21:10
Teatru: Conu' Leonida faţă cu reacţiunea, de Ion Luca Caragiale
21:45
(emis. info.)
22:00
(emis. info.)
01:00
Maestro
01:50
(emis. info.)
02:00
(2010, rep.)
02:55
(2013, emis. info.)
03:30
(cor., 2011, s. dr., episodul 61)
04:05
(cor., 2011, s. dr., episodul 62)
04:40
(emis. info.)
04:50
(2013, emis. info.)
05:30
(emis. info.)
06:00
(emis. info.)
06:55
(musical)
07:00
(emis. info.)
07:15
(promo)
07:45
(cor., 2011, s. dr., episodul 63)
08:20
(cor., 2011, s. dr., episodul 64)
09:00
(2013, emis. info.)
09:10
(ger., 1999, s. doc.)
11:10
Teatru: Conu' Leonida faţă cu reacţiunea, de Ion Luca Caragiale
11:40
Suită de dansuri
12:00
Pianul călător
13:00
Maestro: Pianistul Viniciu Moroianu
14:00
(s. doc., episodul 2)
15:00
(can., 2005, s. copii, episodul 69)
15:25
(can., 2005, s. copii, episodul 70)
15:50
(2013, emis. info.)
16:00
(it., 2002, ser., episodul 30)
18:00
(emis. info.)
18:30
(s. doc., episodul 3)
19:05
Înot: Semifinale şi finale
21:05
(2013, talk show)
22:00
(emis. info.)
23:00
(sua, 2005, s. tv, sezonul 4, episodul 7)
23:25
(sua, 2005, s. tv, sezonul 4, episodul 8)
23:50
Nicolas Le Riche - Place Stanislas
01:05
Maestro
01:55
(emis. info.)
02:05
(2014, talk show)
02:55
(2013, emis. info.)
03:30
(cor., 2011, s. dr., episodul 63)
04:05
(cor., 2011, s. dr., episodul 64)
04:40
(emis. info.)
04:50
(2013, emis. info.)
05:30
(emis. info.)
06:00
(emis. info.)
06:55
(musical)
07:00
(emis. info.)
07:15
(promo)
07:45
(cor., 2011, s. dr., episodul 65)
08:20
(cor., 2011, s. dr., episodul 66)
09:00
(2013, emis. info.)
09:10
(ger., 1999, s. doc.)
10:10
(2014, progr.muz.)
11:10
(2013, talk show)
13:00
Maestro: Tenorul Vasile Moldoveanu (I)
14:00
(s. doc., episodul 3)
15:00
(can., 2009, f. de fam., episodul 1)
15:25
(can., 2009, f. de fam., episodul 2)
15:50
(2013, emis. info.)
16:00
(it., 2002, ser., episodul 31)
18:00
(emis. info.)
18:30
(s. doc., episodul 4)
19:05
Înot: Semifinale şi finale
21:20
(doc. călăt.)
21:50
(2013, emis. info.)
22:00
(emis. info.)
23:00
(sua, 2005, s. tv, sezonul 4, episodul 9)
23:25
(sua, 2005, s. tv, sezonul 4, episodul 10)
23:50
Andres Segovia la Sevilia
00:45
Maestro
01:40
(2013, emis. info.)
01:45
(emis. info.)
02:00
(2014, talk show)
02:50
(2013, emis. info.)
03:30
(cor., 2011, s. dr., episodul 65)



Hotnews
Agenţii de ştiri

Siteul Hotnews.ro foloseste cookie-uri. Cookie-urile ne ajută să imbunatatim serviciile noastre. Mai multe detalii, aici.
hosted by
powered by
developed by
mobile version

Sâmbătă