Eurosport
Apăsaţi pe o zi din săptămână (cap de coloană) pentru a vedea programul zilei respective
09:30
Ciclism: Turul Valoniei
10:30
Ciclism: Turul Franţei
12:30
Ciclism: Turul lui LeMond
12:45
Fotbal: Campionatul European UEFA U-19
13:45
Fotbal: Campionatul European UEFA U-19
15:00
Ciclism: Turul Valoniei
15:45
Ciclism: Turul Valoniei
18:45
Ciclism: Ciclism cu LeMond
19:00
Atletism: Campionatele Mondiale de juniori
20:45
Box: E. Maccarinelli (Marea Britanie) - J. Brahmer (Germania)
22:45
Box: J. Makabu (Congo) - J. Gomez (Cuba)
23:30
Motocros: Campionatul Mondial
00:00
Curse de maşini: Seria de anduranţă Blancpain
01:00
Sporturi cu motor: Weekendul sporturilor cu motor
01:15
Ciclism: Turul Valoniei
09:30
Ciclism: Turul Valoniei
10:30
Fotbal: Campionatul European UEFA U-19
11:30
Sărituri cu schiurile: Marele Premiu de vară
12:30
Atletism: Campionatele Mondiale de juniori
14:15
Ciclism: Turul Valoniei
15:15
Ciclism: Ciclism cu LeMond
15:30
Ciclism: Turul Valoniei
18:30
Lupte: Golden Grand Prix
19:35
Omnisport: Alegerea de miercuri
19:40
Călărie: Mastersul Mondial de dresaj
20:40
Călărie: Clubul de echitaţie
20:45
Omnisport: Selecţia Luciei S
20:50
Golf: Circuitul American P.G.A. - Openul Canadian RBC
21:50
Golf: Clubul de golf
21:55
Navigaţie: Clubul de iahting
22:05
Omnisport: Alegerea de miercuri
22:10
Ciclism: Ciclism cu LeMond
22:30
Ciclism: Turul Valoniei
23:30
Sărituri cu schiurile: Marele Premiu de vară
00:30
Atletism: Campionatele Mondiale de juniori
01:30
Ciclism: Turul Valoniei
09:30
Ciclism: Turul Valoniei
10:30
Sărituri cu schiurile: Marele Premiu de vară
11:30
Fotbal: Campionatul European UEFA U-19
13:00
Fotbal: Campionatul European UEFA U-19
14:30
Ciclism: Turul Valoniei
15:30
Sărituri cu schiurile: Marele Premiu de vară
16:45
Fotbal: Campionatul European UEFA U-19
18:15
Fotbal: Campionatul European UEFA U-19
19:45
Fotbal: Campionatul European UEFA U-19
22:15
Sporturi de contact: Fight Club
00:00
Fotbal: Campionatul European UEFA U-19
01:30
Lupte: Golden Grand Prix
09:35
Fotbal: Campionatul European UEFA U-19
11:00
Ciclism: Turul Valoniei
12:00
Omnisport: Watts
13:00
Campionatul mondial de turisme FIA by LG
13:30
Sărituri cu schiurile: Marele Premiu de vară
14:30
Fotbal: Campionatul European UEFA U-19
16:00
Omnisport: Watts
17:00
Fotbal: Campionatul European UEFA U-19
18:30
Călărie: Seria Cupei Naţiunilor FEI
20:00
Box: E. Maccarinelli (Marea Britanie) - J. Brahmer (Germania)
21:00
Box: D. Chudinov (Rusia) - P. Nielsen (Danemarca)
23:00
Sporturi de contact: Total KO
00:00
Sporturi de contact: Total KO
01:00
Sporturi de contact: Total KO
01:30
Fotbal: Campionatul European UEFA U-19
09:30
Omnisport: Watts
10:30
Omnisport: Watts
11:30
Omnisport: Watts
12:30
Omnisport: Watts
13:30
Omnisport: Watts
14:30
Omnisport: Watts
15:30
Ciclism: Turul Valoniei
16:30
Ciclism: Clasica San Sebastian
18:30
Omnisport: Watts
19:00
Călărie: Circuitul Campionilor Global
20:30
Campionatul mondial de turisme FIA by LG
21:00
Campionatul mondial de turisme FIA by LG: Etapa de la Argentina
22:00
Sporturi de contact: Superkombat
01:00
Ciclism: Clasica San Sebastian
02:00
Campionatul mondial de turisme FIA by LG: Etapa de la Argentina
09:30
Ciclism: Clasica San Sebastian
11:00
Fotbal: Campionatul European UEFA U-19
12:00
Campionatul mondial de turisme FIA by LG: Etapa de la Argentina
13:00
Omnisport: Watts
14:00
Ciclism: Clasica San Sebastian
15:30
Biatlon de vară: Turneu demonstrativ
17:30
Ciclism: Clasica San Sebastian
19:00
Ciclism: Turul Poloniei
20:00
Campionatul mondial de turisme FIA by LG: Etapa de la Argentina
21:00
Campionatul mondial de turisme FIA by LG: Etapa de la Argentina
22:00
Sporturi cu motor: Weekendul sporturilor cu motor
22:15
Ciclism: Turul Poloniei
23:15
Box: A. Abraham (Germania) - N. Sjekloca (Muntenegru)
01:00
Sporturi de contact: Superkombat
02:15
Sporturi cu motor: Weekendul sporturilor cu motor



Hotnews
Agenţii de ştiri

Siteul Hotnews.ro foloseste cookie-uri. Cookie-urile ne ajută să imbunatatim serviciile noastre. Mai multe detalii, aici.
hosted by
powered by
developed by
mobile version

Vineri